Рубрики
События

«Не треба відкривати вікна»: заступник голови Офісу президента розповіла, як економити на опаленні

Заступник голови Офісу президента України Юлія Ковалів повідомила, що українці платять за високу температуру в квартирах. Про це вона заявила в ефірі ток-шоу «Свобода слова».

Ковалів розповіла про зниження сум у платіжках.

— Мій дідусь, йому 81 рік, 55 він пропрацював лікарем у лікарні маленького містечка. Він той, кому ця платіжка важлива, тому що у нього пенсія близько 3 тисяч гривень. Він отримав платіжку за грудень, вона стала менше на 220 гривень, отримав за січень — вона теж стала менше в такому районі. Що важливо? При цьому розмір субсидії таким людям не змінився. Розмір цієї субсидії на цю знижку не перераховується, — підкреслила вона.

Далі заступник голови ВП закликала українців самостійно дбати про енергозбереження.

— Ось коли ми тут дуже довго обговорюємо тарифи, собівартість, я повністю підтримую мера Миколаєва, який каже: «Ми встановили індивідуальні теплові пункти». Стало тепло, в грудні температура плюс п’ять – значить, не треба відкривати вікна. У нас не може бути в квартирах з 27 по 30 градусів – і за це все ми платимо. Потрібно ставити лічильники, щоб кожен з нас розумів, за що він конкретно платить, — сказала Ковалів.

При цьому зазначимо, що у деяких будинках, побудованих до 90-х років установка лічильника неможлива в принципі.

[embedded content]

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде