Рубрики
События

Звукове оголошення та вказівники: Інститут нацпам’яті запропонував компроміс у перейменування станції «Дорогожичі» в «Бабин Яр»

Станцію Сирецько-Печерської лінії київського метрополітену «Дорогожичі» хочуть перейменувати в «Бабин Яр». Ініціатором виступає меморіальний центр Голокосту «Бабин Яр». Однак, ініціатива викликала у киян обурення. Тому Український інститут національної пам’яті запропонував компромісне рішення цього питання. Про це повідомив Хмарочос.

Так, в інституті пропонують залишити нинішню назву станції «Дорогожичі», але при звуковому оголошенні зупинки повідомляти про вихід до історико-меморіальному заповіднику «Бабин Яр». Звернення з такою пропозицією інститут підготував до керівництва столичного метрополітену.

Також працівники інституту національної пам’яті ініціювали розміщення на станції відповідних покажчиків, а інформаційну графіку у вагонах запропонували доповнити позначеннями важливих для відвідування об’єктів.

Раніше Vgorode розповідав, що рішення з приводу перейменування станції метро візьмуть жителі столиці з допомогою електронного голосування. Питання перейменування станції вже включений до порядку денного наступного засідання Комісії з питань найменувань, але дата засідання ще не визначена.

Таким чином, якщо Комісія прийме позитивне рішення про перейменування, то на офіційному порталі Києва розпочнеться електронне голосування, яке триватиме 2 місяці.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Вияви доброту з Йосипом: яке сьогодні свято, курс валют і биткоина, погода, ціни на бензин

По центру Києва пройде Марш жінок: коли і що будуть вимагати

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

 

Повідомляє Вгороде