Рубрики
События

По центру Києва пройде Марш жінок: коли і що будуть вимагати

У Міжнародний жіночий день, 8 березня, в Києві пройде, вже став традиційним, Марш жінок. Про це свідчить сторінка заходу в Facebook.

Початок акції заплановано на 12:00, а закінчиться марш близько 14:00. За словами організаторів, захід створено з метою переконати владу України ратифікувати Стамбульську конвенцію. Документ зобов’яже державу посилити законодавство щодо домашнього насильства та насильства над жінками в цілому.

— Ми — жінки різного віку, соціальних класів, сексуальної орієнтації, гендерної ідентичності, кольорів шкіри, етнічності й національності. Ми живемо в різних соціальних контекстах та реаліях, але всі ми щодня стикаємося з сексизмом, дискримінацією та насильством, які називаються «традиційними цінностями». Сьогодні ми об’єдналися заради спільної мети: посилити голос жінок і нашу видимість в суспільстві, — зазначили організатори Маршу жінок.

Учасниці акції пройдуть по центру столиці на знак протесту проти сексизму, сексуальної об’єктивації, ультраправого, домашнього, сексуального, економічного та психологічного насильства.

До речі, приєднуйтесь до групи мешканців Дарниці, Лісового масиву, Позняків, Борщагівки, ПОХ, Нивок, Виноградаря, Куренівки, Пріорки, Русанівки, Солом’янки, Подолу, Мінського масиву, Оболоні, Татарки, Воскресенки, Теремків, ДВРЗ, Відрадного і Лук’янівки на Facebook, дізнавайтеся новини свого району та діліться своїми.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Тримайся міцніше: у Києві оголосили штормове попередження

Не покатаєшся: комунальники прибрали безкоштовний каток біля Офісу президента

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

ЧиВаоетай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде