Рубрики
Транспорт и инфраструктура

Windrose знизила ціни на рейси по Україні: скільки коштують квитки

Авіакомпанія Windrose знизила ціни на перельоти по Україні. Тепер квиток на рейс в одну сторону з урахуванням 23 кг багажу варто 572 гривні.

Оновлені тарифи вже є в системі бронювання для всіх внутрішніх напрямків авіаперевізника. За ним можна буде злітати з Києва на Львів, Одесу, Дніпро, Миколаїв, Запоріжжя, Харків. На даний момент, ціни в 572 гривні за квиток починаються з середини травня.

Літаки Windrose щодня будуть літати з терміналу D аеропорту «Бориспіль». Крім того, за деякими напрямами перельоти будуть виконуватися до чотирьох разів на день.

Також авіакомпанія відновила свою тарифну сітку. Тепер пасажири зможуть вибрати три типи квитків економ-класу: «Лайт», «Стандарт» і «Плюс».

Всі вони включають перевезення 7 кг ручної поклажі і 23 кг багажу. Однак, наприклад, квитки «Лайт» можна буде обміняти або повернути, також, вони не включають харчування й напої, а вибрати місце можна буде тільки за додаткову плату.

Тариф «Стандарт» дозволить здати квиток або обміняти дату вильоту, заплативши штраф.

Тариф «Плюс» додатково включає харчування та напої, а також безкоштовний вибір місця.

Для порівняння, ціни «Интерсисити» з Києва до Львова — від 311 до 626 гривень; Одеси — від 390 до 826 гривень; Дніпро — від 374 до 788 гривень; Миколаїв — від 295 до 418 гривень; Запоріжжя — від 439 до 923 гривень; Харків — від 355 до 742 гривень.

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде