Рубрики
События

Спалах коронавіруса: депутати районної ради не хочуть пускати евакуйованих українців з Уханя в Обухівський район

Вчора, 14 лютого, відбулася термінова сесія Обухівської районної ради, де обговорювалося недопущення проникнення і розповсюдження китайського коронавіруса в Обухівському районі Київщини. Про це повідомила прес-служба ради.

Відомо, що українців, яких евакуювали з Китаю, планують розмістити в санаторії Обухівського району. Це торкнеться і тих громадян, які все ще чекають допомоги в Ухані. Всіх людей із зони ризику будуть тримати в санаторії «Пролісок», розташованому в Козині, протягом 21 дня.

Однак, депутати заявили, що на території Обухова немає спеціалізованих установ охорони здоров’я, де можна тимчасово ізолювати потенційно інфікованих людей.

Таким чином, районна рада вирішила звернутися до президента України Володимиру Зеленському та народному депутату Олександру Дубинскому з проханням не допустити розміщення евакуйованих громадян з міста Ухань. Це виключить ризик зараження місцевого населення.

Раніше Vgorode розповідав, що на евакуацію громадян України з китайської провінції Хубей (місто Ухань), яка повинна відбутися у вівторок, 18 лютого, уряд виділив 4,5 мільйона гривень.

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram або в Twitter.

Повідомляє Вгороде