Рубрики
События

Фотофакт: на ДВРЗ облаштували тротуар так, щоб не спилювати дерево

У мережі з’явилися фото дуба на ДВРЗ, що росте поруч з проїжджою частиною, у приватному секторі. Як повідомляє «Сегодня», під час ремонту вулиці комунальники не стали спилювати його, а облаштували тротуар спеціально для дерева.

З’ясувалося що дуб росте на вулиці Макаренка. За словами працівників «Київавтодору», дерево спиляли після спілкування з місцевими жителями

— Зараз на вулиці Макаренка триває реконструкція, у рамках продовження вулиці Довбуша до Броварського проспекту. Роботи, які виконуються, повинні змінити рух транспорту на лівому березі столиці. Зараз мікрорайон ДВРЗ – тупиковий, а після завершення будівництва там з’явиться два виїзду. До ремонту на вулиці Макаренка взагалі не було тротуарів і люди ходили по грунтових доріжках. Було прийнято рішення облаштувати там нормальні тротуари, щоб людям було зручно ходити і вберегти від вирубки дерево, що росло біля узбіччя, – розповіли комунальники.

За словами місцевих, дереву вже понад 90 років.

Фото: Андрей Ступак для ДВРЗ

Фото: Андрій Ступак для ДВРЗ

— Ми не знаємо, скільки точно дереву років, але було прийнято однозначне рішення його вберегти. До речі, дерево здорове, не аварійний. Ми підсипали його стовбур свіжим грунтом і при облаштуванні тротуару не пошкодили коріння. Обережно обійшли його при укладанні фігурного мощення та встановлення бордюрів. В результаті і людям зручно, і дерево залишилося на місці, – розповів Олександр Густелев, гендиректор КК «Київавтодор».

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Спалах коронавіруса: українців, які прилетіли з Китаю, будуть тримати в санаторії Обухова

Робота кипить: на Подільському мосту встановлюють перший заїзд

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram або в Twitter.

Повідомляє Вгороде