Рубрики
События

Бери — не хочу: в «Епіцентрі» киянка відкрила одним ключем кілька камер зберігання

Відвідувачі мережі торгових центрів «Епіцентр» виявили браковані комірки для зберігання. Киянка Оксана Починаючи поділилася відео, яке зняла її дочка в магазині на вулиці Берковецькій.

Як розповідає дівчина, вона поспіхом закинула свої речі в камеру зберігання, закрила ключем і пішла за покупками. Номер камери зберігання вона не запам’ятала. А коли поверталася назад, помітила, що номерок на її ключі зламаний і цифри не видно. Дівчина звернулася за допомогою в інфоцентр. Їй порадили знайти свої речі «методом тику».

Тоді вона спробувала відкривати різні осередки і виявила дивну річ — один ключ підійшов одразу до декількох камер зберігання. На кадрах дівчина показує, що спочатку відкриває вікно №9, після неї змогла відкрити №6. В них лежали чужі речі, тому недобросоветный людина міг би цим скористатися. Наступна комірка №2 ключа не піддалася.

[embedded content]


Що сказали в «Епіцентрі»


Vgorode звернувся до представників мережі і отримав офіційний коментар з цього приводу.

— Компанія «Епіцентр К», у першу чергу, піклується про свого покупця. Цей інцидент є досить несподіваним для нас. Проте питання з однаковими замками до різних камерах зберігання буде вирішено якнайшвидше, — відзначили в компанії.

Нам пояснили, що осередки вони замовляють у постачальника у великій кількості. І, мабуть, з-за цього і сталося повторення однакових замків. У компанії пообіцяли провести повну ревізію камер зберігання у всіх торгових центрах.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Шукай інший маршрут : з-за ярмарків громадський транспорт змінить рух

Подаруй валентинку Тимофія: яке сьогодні свято, курс валют і биткоина, погода, ціни на бензин

 

 

 

 

 

 

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram або в Twitter.

 

 

 

Повідомляє Вгороде