Рубрики
События

Боротьба з вигорянням і новий тренд на покращення якості життя: про що розкажуть на w2 conference Kyiv

Сьогодні ефективний людина – живий і щасливий. У деяких компаніях приділяють мало уваги комфорту та турботу про співробітників, і це погано впливає на якість їх життя. У гонитві за зростанням бізнес втрачає найголовніше: щасливі команди здатні на більше, ніж люди, вічно втомлені від тяжкої та невдячної роботи. Програми Workplace Wellness – один з інструментів для тих, хто підтримує тренд на спрощення життя.

Організатори w2 conference Kyiv запрошують поділитися досвідом позитивних трансформацій українського бізнесу спікерів від Ernst & Young, Genesis, Kernel, практикуючих коучів, психотерапевтів і менеджерів. Їх щоденна робота пов’язана з управлінням людьми та їх розвитком, і вони готові розповісти про універсальних практиках, які допомагають удосконалювати творчий потенціал співробітників і підвищувати їх продуктивність.

Конференція w2 conference Kyiv відбудеться 17 березня в Києві. Організатор – Smile-Expo.

Буде корисно для власників та керівників компаній, HR-менеджерів, бізнес-тренерів, психологів та інших фахівців, чия діяльність пов’язана з управлінням людьми, розвитком бізнесу і корпоративної культури.


Програма конференції


Мета доповідей – дати базові знання та інструменти для створення здорової робочої атмосфери. Головна фішка конференції – показати, як благополуччя працівників впливає на їх ефективність та показники бізнесу.

У програмі – інтерактивні лекції, практичні вправи та демозона.

Вже відомі імена перших спікерів, які виступатимуть на заході.

Антон Новаковський – менеджер практики People Advisory Services EY в Україні. Фахівець в області оцінки і розвитку лідерів, кар’єри, управління інноваціями, дизайн-мислення і Agile. Автор тренінгів та воркшопів.

Тема: «Вплив фінансового благополуччя на продуктивність співробітників. Особливості застосування інструментів Total Rewards в Україні».

У доповіді мова піде про роль концепції Total Rewards в побудові ефективної організації, а також особливості її практичного застосування.

Наталія Кульчицька – HR-експерт з 11-річним досвідом. Керівник департаменту персоналу в агрохолдингу Kernel.

Тема: «Постановка завдань і делегування».

У доповіді: які завдання необхідно делегувати; помилки і проблеми, що виникають при передачі повноважень.

Аліна Баженова – стратегічний маркетолог, творець філософії Sex & Marketing, автор книги «Продаж – Стратегія Відносин» і трендбука FUTURE.

Тема: «Покоління Y – покоління Z. Чим вони відрізняються і як знайти до них підхід».

У доповіді: про особливості представників поколінь Y і Z, ефективних способах їх утримання на роботі. Також Аліна відповість на питання, в чому різниця між мовчазним поколінням і поколінням бебі-бумерів.

Яніна Воловик – спеціаліст по внутрішнім комунікаціям Genesis. Вона за три місяці запустила роботу внутрішніх комунікацій в одній з найбільших продуктових ІТ-компаній України.

Тема: «Внутрішні комунікації в компанії: навіщо вони потрібні і як допомагають бізнесу».

У доповіді: як з нуля створити систему внутрішніх комунікацій і наскільки це корисно для бізнесу.

Марина Діденко – кандидат психологічних наук, практикуючий психолог, тренер. Викладач в Університеті менеджменту освіти.

Тема: «Робота на холостому ходу: управління стресом, вигорянням і втомою на робочому місці».

У доповіді: як розпізнати наближення емоційного вигоряння і рекомендації з надання допомоги співробітникам, у яких був виявлений цей синдром.

Гліб Ходоровський – досвідчений тренер з медитації, експерт з mindfulness-програмами. Веде заняття і навчає медитації на корпоративному рівні.

Тема: «Швидка перезавантаження. Практика майндфулнес-медитації».

У доповіді: як за допомогою медитацій зупинити шум розуму і попередити професійне вигорання працівників.

Дмитро Суслов – експерт з digital-технологій. Директор українського «Бітрікс24».

Тема: «Люди, яких ми заслуговуємо».

У доповіді: про корпоративної культурі для бізнесу та поради з пошуку підходящих для компанії фахівців.


Організатор і місце проведення заходу


Конференцію проводить міжнародна компанія Smile-Expo, яка спеціалізується на організації івентів, присвячених інноваціям.

W2 conference Kyiv 2020 пройде 17 березня в Pochayna Event Hall за адресою: проспект Степана Бандери, 23.

Програма і деталі заходу – kyiv.w2conf.events.

Повідомляє Вгороде