Рубрики
События

Скандал з унікальним панно: в НАУ розповіли, чому демонтували елемент мистецтва

У Національному авіаційному університеті демонтували унікальне різьблене панно, яке прикрашало зал протягом сорока років. Стало відомо, що арт-об’єкт прибрали з Центру культури і мистецтв тому, що там реалізують проект «Easy people» для творчого розвитку молоді. Про це повідомляє «Сегодня».

Тепер будь-який студент університету зможе реалізувати свої творчі ідеї та бажання: навчитися вокалу, сучасних танців, відео — та аудіо монтажу, комп’ютерного дизайну і взяти участь в театральній постановці.

За словами директора центру Культури та мистецтв НАУ Костянтина Тучина, для цього треба створити всі умови, але і відповідну атмосферу, саме тому тут йде ремонт.

Фото Константин Тучин. Стена, на которой располагалось панно, теперь выглядит так

Фото Костянтин Тучин. Стіна, на якій розташовувалося панно, тепер виглядає так

Фото Константин Тучин.

Фото Костянтин Тучин.

Перед демонтажем був даний запит в архів університету про автора і цінність панно, але з’ясувалося, що документів в архіві не виявилося. Але незважаючи на їх відсутність, всі складові частини панно пронумерували і поклали в закрите приміщення під охороною.

Також Костянтин Тучин додав, що в майбутньому панно планують зібрати в бібліотеці університету або в переході між корпусами.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Перейменування станції метро «Дорогожичі» в «Бабин Яр»: рішення приймуть кияни

Отримай відповідь: чому в наземному транспорті Києва не можна розплатитися банківською карткою

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

 

 

 

 

 

 

Повідомляє Вгороде