Рубрики
События

Не Тиндером єдиним: де знайти другу половину в Києві, якщо не з ким провести 14 лютого

Далеко не всі в День всіх закоханих можуть насолодитися вечерею з другою половиною або з подарувати коханій людині подарунок. Все тому що в столиці дуже багато самотніх людей.

Vgorode вирішив розібратися, де в Києві можна відшукати другу половину, використовуючи не тільки сайти для знайомств.


Швидкі побачення


У Києві практикується популярний американський спосіб знайомств — швидкі побачення. Організаторів таких заходів у столиці досить багато, але принцип у всіх схожий.

В заклад приходить однакова кількість чоловіків і жінок. Вони спілкуються один з одним менше десяти хвилин, після чого знайомляться з іншими учасниками. В анкеті кожен відзначає тих, хто сподобався найбільше, якщо людина відповідає взаємністю, то відбувається обмін номерами телефонів.

Speed Dating Kiev

Одним з найпопулярніших сервісів з швидких побачень в Києві є Speed Dating Kiev. Для участі потрібно заповнити анкету і вказати свій вік. Далі учасників розподіляють за віковими групами у відповідності з загальними інтересами. Далі вам прийде докладна інструкція з часом і місцем зустрічі.

За даними сервісу Speed Dating Kiev, за підсумками 271 зустрічі була зіграна 21 весілля.

Вартість відвідування становить 498 гривень, сюди входить розважальна програма, фуршет і зігріваючий напій кожному гостю.

ТетАтет

Ще один сервіс швидких побачень в Києві — ТетАтет. Беруть участь 15-25 пар. Вік дівчат від 18 до 37 років, чоловіків від 24 до 40 років. Відразу після швидких побачень організатори пропонують зіграти в гру «Alias», під час якої тривають знайомства і спілкування у веселій невимушеній обстановці. А після заходу учасникам відправляють контакти з фотографіями всіх, кому вони сподобалися. Чоловіки та дівчата зідзвонюються, зустрічаються і продовжують знайомство.

Великою перевагою є те, що заходи проходять кожні вихідні. На рахунку ТетАтет більше 80 весіль та 50 дітей.

Вартість складає 300 гривень при передоплаті та 350 в день заходу.

CSD

В рамках заходу від 10 до 15 пар збираються разом, швидкі побачення тривають по сім хвилин. Також клуб надає VIP знайомства, які проходять у ресторанах Premium класу. Але такі побачення коштують дорожче.

Вартість участі від 390 гривень, детальніше можна дізнатися на сайті. Фуршет, напої, солодощі та розважальна програма включені у вартість квитка. Додатково платити ні за що не потрібно.


Танці


Багато киян знайомляться, а надалі і заводять серйозні відносини на уроках танців і різних майстер-класах.

Найчастіше до знайомств розташовують латиноамериканські танці: танго, сальса, бачата, кизомба, румба. Саме ці стилі парні і досить пристрасні. На таких заняттях є і тактильний контакт, і невимушене спілкування.

Подібні танцювальні заходи проводять у LaLaLand, денс-кафе ДеПо, а також на різних курсах. Крім цього можна прийти на заняття танцями в посольство Аргентини.


Додатка


Ми не могли обійти стороною цей пункт у списку способів познайомитися, але і надовго зупинятися на ньому не будемо.

Серед киян популярні такі додатки як Badoo, Tinder і Mamba. Радимо бути обережними, так як серед зареєстрованих користувачів далеко не всі шукають серйозні стосунки і любов на все життя.


Фейсбук


За останнє десятиліття соцмережі стали невід’ємною частиною нашого життя. Але крім дружнього спілкування, поглинання інформації та перегляду відео тут можна відшукати собі пару.

Одна з найбільших груп для знайомств в Україні — АТОшні знайомства. Спочатку це було спільнота спілкування військових та волонтерів з вектором на знайомства, але зараз сторінка повністю стала комунікаційною платформою, де можна знайти собі пару.

Також для пошуку пари є група — Знайомства в Фейсбуці. Для цього потрібно написати оголошення зі своєю фотографією. У тексті важливо вписати вік і вказати, кого шукайте для знайомства і бажаний вік партнера. Також обов’язково варто вписати мета знайомства.


Закладу


Час від часу київські заклади проводять заходи у форматі нетворкингов, де можна відшукати свою другу половину.

Подібні зустрічі для одинаків проводять у багатьох закладах. Тут в невимушеній атмосфері можна знайти нові знайомства, які можуть перерости в щось більше.

Повідомляє Вгороде