Рубрики
Досуг и еда

Docudays UA-2020 у Київі: якою буде тема фестивалю цього року

З 20 по 29 березня в Києві пройде вже 17-й за рахунком фестиваль Docudats UA. Як повідомили організатори, концепцією в цьому році стане тема дорослішання під назвою «Teen Spirit: Тут і тепер».

Протягом року вони досліджували відмінність у відношенні до дітей в Україні та інших країнах. На думку організаторів, в нашій державі дитина є об’єктом захисту, а не суб’єктом прав, судячи по законодавству і політиці. За кордоном же участь дітей не ставлять під сумнів. Яскравим прикладом служить особистість Грети Тунберг, яка підняла на вуха весь світ після выступения на Генеральній асамблеї ООН.

У цьому році на фестивалі хочуть підняти питання ролі дитини в державі і влаштувати дискусію за участю експертів.

Візуальним образом Docudays UA стала жувальна гумка. Оскільки жуйки часто барвисті і солодкі, це відмінно підходить під опис теми фестивалю.

— Рятувальна, коли треба кудись подіти надлишок енергії або просто виглядати впевненіше в газах однолітків. За надутим міхуром можна ненадовго сховатися від загроз світу і навіть використовувати її як інструмент протесту — коли потрібно продемонструвати незгоду. Безневинна звичка, яка втрачає свої чари в міру того, як людина стає дорослою.

Про програму фестивалю стане відомо пізніше.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Постоїш в пробці: на Північному мосту через ремонт обмежать рух авто

Пакуй валізу: лоукостер Ryanair влаштував масштабну розпродаж квитків у Європу

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде