Рубрики
События

Де зробити МРТ у Києві: топ кращих центрів

Точні методи обстеження вкрай важливі для постановки діагнозу. Магнітно-резонансна томографія — один з найбільш інформативних методів діагностики, що він безпечний, безболісний і швидкий, не має аналогів. За допомогою томографа можна буквально пошарово дослідити структуру органів і тканин людини.

Vgorode розкаже, де в Києві можна якісно зробити МРТ і скільки буде коштувати обстеження. Дізнайтеся, кому можна робити МРТ, як підготуватися до МРТ.


Перевага МРТ-діагностики, як підготуватися до обстеження


МРТ допоможе оцінити структуру органів, виявити різні порушення з високою точністю. Якщо раніше, щоб поставити діагноз, необхідно було розрізати плоть, то МРТ дозволяє діагностувати без хірургічного втручання. Метод діагностики був відкритий в 70-х роках минулого століття, але сьогодні його інформативність зросла в кілька разів.

МРТ допомагає зрозуміти, як ведуть себе атоми водню у магнітному полі. Тому за допомогою такої діагностики можна обстежити практично всі, але найчастіше: головний і спинний мозок, кровоносну і лімфатичну систему, залози внутрішньої секреції, нирки, печінка, сполучні тканини, органи черевної порожнини (окрім шлунка і кишечника), суглоби і м’язи. Томограф не видає іонізуючого випромінювання, радіоактивних ізотопів, на відміну від рентгенапарату і КТ. Покрокові зрізи тканин у певній галузі робляться в трьох взаємоперпендикулярних напрямках (аксіально, фронтально і сагиттально).

Вартість МРТ-діагностики залежить від органу, глибини, потужності апарату. Дорожче обходиться МРТ з використанням контрастної речовини, яка спеціально вводять в кровоносну систему. Контраст необхідний, щоб зображення досліджуваної області вийшло більш чітким

Протипоказання до МРТ:

  • наявність кардіостимулятора, штучного клапана серця і штучного кришталика;
  • наявність в організмі металевих імплантатів, затискачів, скоб на судинах (металеві зуби можуть вплинути на якість зображення);
  • перебування в I III триместрах вагітності;
  • вагітним краще робити МРТ в першому триместрі;
  • складно проходити діагностику страждаючим клаустрофобією;
  • велику вагу (у багатьох клініках вказують граничний вага пацієнта — 110-150 кг);
  • можуть погіршити зображення татуювання.

Перед обстеженням важливо знати, як підготуватися до МРТ. При собі треба мати будь-які попередні обстеження, медичну картку, щоб радіолог поставив точний діагноз. Перед МРТ не приймають їжу (виняток: дослідження органів черевної порожнини), іноді необхідно абсолютне наповнення сечового міхура. При проведенні МРТ діагностики важлива повна нерухомість протягом 5-60 хвилин. Найменший рух буде спотворювати картинку на апараті. Саме тому для дітей до 15 років використовують анестезію.


Де пройти МРТ в Києві


Небагатьом відомо про спеціальній службі в Києві, де записують на МРТ і КТ. Фахівці допоможуть пацієнту підібрати клініку в залежності від потреб. Телефон служби: (044) 225-19-95. Всього в Києві понад 40 клінік, де проводять МРТ.

Крім безпосередньої діагностики, в будь-який з клінік можна роздрукувати додаткові знімки зі сканами, записати КОМПАКТ-диск МРТ-дослідження з програмою для перегляду сканів, записати на диск дослідження з архіву, зроблені 30 днів. Всі послуги — за додаткову плату.

Центр сучасної діагностики «Нейромед»

Центр знаходиться на території Інституту нейрохірургії ім. акад. А. П. Ромоданова. Тут проводять діагностику на унікальному понад потужному томографі в 3 Тесла — Philips Achieva. Він видає детальні знімки різних зон організму з мінімальною товщиною пошарових зрізів — 0,4 мм. Потужність апарату дає можливість не просто виявити новоутворення та його розмір, але і зв’язок з сусідніми тканинами та органами. У «Нейромеде» практикують проведення МРТ грудним дітям вагою від 6 кг. За дітьми до 5 років під час процедури спостерігає анестезіолог. Результати МРТ відповідають міжнародним стандартам, а це значить, що в подальшому не буде необхідності повторного дослідження. Висновок видають пацієнту протягом півтора годин.

Адреса: вул. Платона Майбороди, 32

Скільки коштує: від 1250 гривень

Телефон: 067-337-33-63

Сайт


Клініка «АЦМД-Медокс»


Тут проводять МРТ діагностику відкритого типу на апараті Philips-neusoft 0,35 Т. Завдяки своїй унікальній конструкції томограф дозволяє проводить дослідження дітям, пацієнтам з боязні замкнутого простору і вагітним жінкам. У клініці можна зробити МРТ: головного мозку, придаткових пазух носа, шийного і грудного відділів, поперекового відділу, колінного і тазостегнового суглобів, усього хребта. У центрі також проводять комплексне МРТ, наприклад, головного мозку, шийного і грудного відділу хребта або головного мозку, шийного і поперекового відділів. За результатами обстеження пацієнтам на руки видається висновок, лазерна плівка і диск.

Адреса: вул. Петропавлівська, 14-Д

Скільки коштує: від 920 гривень

Телефон: (044) 393-09-30 (33)

Сайт

Медична група «Омега-Київ»

Проводять всі види МРТ: головного мозку, органів черевної порожнини, суглобів, органів малого таза, хребта. Діагностику проводять на сучасному магнітному томографі відкритого типу PHILIPS ACHIEVA 1.5 тесла 16ch, який здатний детально і максимально точно відображати зміни в досліджуваних тканинах. Проведення процедури з контрастом і без. Центр працює без вихідних з раннього ранку до пізнього вечора.

Адреса: вул. Максимовича, 10

Скільки коштує: від 1200 гривень

Телефон: (0800) 753357, (044) 333-43-33

Сайт

Діагностичний центр «Доктор Спін»

У центрі встановлено сучасний МРТ апарат високого дозволу Philips Intera 1.5 T дозволяє отримати знімки найвищої якості. Тут проводять окремі дослідження та комплексні: голови і головного мозку, внутрішніх органів, хребта, суглобів. Комплексне обстеження, тим більше з контрастуванням буде коштувати дорожче, від 1400 гривень. Найдорожче обстеження коштує — 4250 гривень і включає в себе МРТ черевної порожнини та заочеревинного простору.

Адреса: вул. Стеценка, 19

Скільки коштує: від 1000 гривень

Телефон: (0800) 753357, (044) 362-88-22

Сайт

Медичний центр EUROLAB

У клініці діє підрозділ магнітно-резонансної томографії, яке оснащене апаратом Siemens (MAGNETOМ Avanto 1,5 Т). Тут проводять експертні дослідження у торакальної, абдомінальної, урогенітальної, онкологічної та нейрорадиологической діагностиці. МРТ проводять навіть вагітним і новонародженим від 1 місяця (використовують анестезію). У клініці можна зробити МРТ-энтерографию (тонкої кишки) і МРТ-обстеження всього тіла. При проведенні МРТ діагностики використовують високоякісні контрастні речовини, дотримуються європейський протокол досліджень. Саме тому результати МРТ EUROLAB приймають у всіх клініках світу.

Адреса: вул. Солом’янська, 11а

Скільки коштує: від 1700 гривень

Телефон: (044) 206-20-00

Сайт

Медичний центр «Клініка «МедГарант»

Всі обстеження в медичному центрі здійснюються на передовому устаткуванні від японських гігантів індустрії – Hitachi Medical Corporation і Toshiba Medical Systems Corporation. В центрі є два МРТ апарату відкритого і закритого типів з індукцією магнітного поля 0,4 і 1,5 Тл відповідно. Вартість діагностики на апараті відкритого типу трохи вище. У клініці проводять МРТ: голови, хребта, суглобів, внутрішніх органів, м’яких тканин.

Адреса: вул. Кондратюка, 8; вул. Шовковична, 39/1

Скільки коштує: від 750 гривень

Телефон: (044) 233-71-33, 093-170-11-33

Сайт

МРТ центр «Інноваційна діагностика»

Два МРТ-центру на лівому і правому березі Києва. Дослідження проводять на сучасних апаратах Siemens Harmony з потужністю магнітного поля — 1,0 і 1,5 Тл. Технічний стан МРТ-систем близьке до ідеального, оскільки в центрах проводять сучасний сервіс німецькі фахівці. Безпосередньо діагностикою займаються професійні аплікатор, оператор і лікар. В МРТ центрах можна провести дослідження з контрастом і без: хребта, голови, головного мозку, м’яких тканин, суглобів, внутрішніх органів, ангіографію. Вартість МРТ з контрастом на 50% дорожче звичайного.

Адреса: вул. Васильківська, 28; вул. Ревуцького, 44а

Скільки коштує: від 850 гривень

Телефон: 066-834-48-48, 067-809-37-60

Сайт

Олександрівський консультативно-діагностичний центр

Центр працює вже 12 років, тут проводять близько 40 МРТ досліджень на апараті потужністю в 1,5 Тл. Серед них МРТ: ангіографія інтракраніальних судин, крижово-клубових з’єднань, шийного, грудного і хребетного відділів хребта, головного мозку, гіпофіза, внутрішнього вуха, орбіт, лицьової частини голови, черевної порожнини, органів малого тазу, суглобів. Обстеження проводять з контрастом (1675 гривень) і без. Найдорожче МРТ дослідження — в межах 3700 гривень.

Адреса: пр-т Перемоги, 119

Скільки коштує: від 990 гривень

Телефон: (044) 227-31-34, 097-574-42-25

Сайт

Медичний центр М24 Медекс

Два цілодобових центру МРТ і КТ діагностики, працюють з 2009 року. Дослідження проводяться з використанням оборудованияот світового лідера в сфері меддиагностики — Siemens. У центрі працюють висококласні фахівці-члени Асоціації Радіологів України. Результати досліджень проходять кілька етапів перегляду результатів: консиліум, клінічні розбори. Тут роблять комплексну діагностику з контрастом і без. Оскільки центр цілодобовий, вартість у денний (7.00-22.00) і нічний час (22.00-7.00) буде різною.

Адреса: пр-т Степана Бандери, 17/1

Скільки коштує: від 950 гривень в нічний час, від 1300 в денний час.

Телефон: (044) 392-33-93

Сайт

Повідомляє Вгороде