Рубрики
Транспорт и инфраструктура

Тварин на борт: МАУ збільшила максимальний вагу вихованців для авіаперевезення

Авіакомпанія МАУ анонсувала збільшення максимальної ваги котів і собак, яких господарі можуть брати з собою в салон літака, з 8 до 10 кг. Про це повідомила прес-служба авіакомпанії.

— У багатьох в МАУ є домашній улюбленець або навіть кілька. Тому ми добре розуміємо, наскільки критичними можуть бути навіть зайві 500 р. перед польотом нашим пасажирам не доводилося садити пухнастиків на дієту або ламати голову над тим, як полегшити вагу контейнера, ми додали 2 кг до максимально дозволеної норми, яка діє у більшості авіаперевізників, — зазначила директор з комунікацій МАУ Євгенія Сацька.

Тепер в салон літака можна пронести вихованця, якщо його вага разом з кліткою не перевищує 10 кг. Однак габарити перенесення залишилися колишніми — не більше 55*40*20 див. При цьому, службові тварини, які супроводжують людей з інвалідністю, команди рятувальників чи працівників держорганів, що перевозяться на борту безкоштовно без будь-яких обмежень.

У компанії додали, що контейнер для улюбленця повинен бути просторим, щоб тварина мала можливість стояти, вільно повертатися і природно лежати. Один пасажир може перевозити не більше одного контейнера з тваринами, а в кожному контейнері повинно бути не більше трьох вихованців за умови, що їм комфортно разом.


Скільки тварин на одному рейсі


Також, авіакомпанія збільшила максимальну кількість тварин, яких можна перевозити на одному рейсі. На далекомагістральних напрямках сумарно тепер можна перевозити до восьми вихованців: 2 в бізнес-класі, 1 в преміум-економі і 5 в економ-класі. На середньомагістральних напрямках це кількість вдвічі менше — чотири улюбленця на весь рейс: 1 вихованець в бізнес-класі і 3 в економ-класі.

Нові правила почнуть діяти вже з 12 лютого. Для того, щоб оформити перевезення улюбленця, потрібно звернутися в авіакомпанію або агентство не пізніше ніж за 24 години до вильоту.

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде