Рубрики
События

Валяється, як непотріб: в підвалі НАУ знайшли демонтоване унікальне панно

Унікальне різьблене панно з Центру культури і мистецтв Національного авіаційного університету таки знайшли в підвалі одного з корпусів. Про це розповідає співтовариство Ukrainian Modernism на своїй сторінці Facebook.

За їх словами, зараз гігантське панно, на якому зображені сюжети з науковцями, конструкторами, космонавтами і пілотами, повалене в підвалі як непотріб, але хоча б з пронумерованими частинами.

Фото Ukrainian Modernism

Фото Ukrainian Modernism

— Художній об’єкт необхідно повернути в публічний простір для загального огляду. Якщо в НАУ місця для мистецтва вже нема, панно можна встановити в перехід між корпусами (наприклад, між 1 і 8) або у Приймальній комісії. Хіба можна вважати НАУ європейським університетом, якщо в ньому до мистецької спадщини ставляться по-дикунськи? — йдеться в повідомленні.

Як раніше писав Vgorode, в Національному авіаційному університеті пропало унікальне панно.Воно прикрашало зал близько 40 років. Його площа складає 60 кв. м. В приміщенні вирішили провести ремонт і панно. Тепер замість нього там пофарбована стіна, вимощена цеглою.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Помилуйся: на Печерську висадили «райський» сад на честь дружби з Ізраїлем

Висловили протест: на Оболоні невідомі пошкодили двері приймальні депутатів Київради

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде