Рубрики
События

Навіщо Вам цей геморой

Про геморой багато і часто жартують. І якщо хтось не хоче займатися чимось проблемним, що забирає багато сил і часу, говорити: «Так навіщо мені цей геморой?». Порівняння дуже точне, але сама хворобо як така не визиває сміх зовсім.

Це захворювання дуже неприємне, що доставляє багато клопоту і дискомфорту. А якщо геморой загострюється, людина просто не знаходить собі місця, а відчуття складно передати словами. І як показує практика аптечні препарати не вирішують питання, а в кращому випадку на деякий час знеболюють. Знайома така ситуація?

Ми подали напругу поради у проктолога медичного центру «ДокторПРО Київ» Остапенко Анатолія Васильовича як боротися з гемороєм та його проявами:

— Щоб геморой вас не обійшов стороною, потрібно проводити розумну профілактику — вести здоровий спосіб життя, прогулюватися пішки на свіжому повітрі, робити не складну зарядку та слідкувати за своїм раціоном, щоб не провокувати закріпи.

Проктолог медичного центру

Проктолог медичного центру «ДокторПРО Київ» Остапенко Анатолій Васильович

Є чотири основні стадії розвитку геморою. Перша стадія часто протікає без зовнішніх проявів, так як вузли недостатньо набрякли. Найчастіше пацієнт відчуває свербіж і дискомфорт в області заднього проходу, іноді з’єднання являється невелика кількість крові. Саме в цей момент потрібно звертатися до проктолога.

Друга і третя стадії геморою вже більш відчутна для пацієнта, адже на цьому етапі спостерігається сильний набряк вузлів, їх випадіння, кротеча після походу до туалету А вісь з четвертою стадією геморою пацієнт вже не живе повноцінним життям тому що біль стає нестерпним, вузли вже не вправляються тому, а сфінктер вже не може повноцінно виконувати свою функцію.

Тож якщо людина відчуває хоч один з симптомів, необхідно відразу звернути до проктолога. Потрібно пам » ятати, що рання діагностика проблеми запорука виникнення подальших ускладнень. Окрім того, сучасні методи діагностики абсолютно безболісні, а відеоректороманоскопія, яку використовують проктологи у мережі медичних центрів «ДокторПРО» дозволяє пацієнту на власні очі оцінити стан ситуації на екрані монітору.

Лікування геморою у Києві

Лікування геморою у Києві

Проктологи «ДокторПРО Київ» завжди готові допомогти у вирішення інтимних проблем. Методи які використовуються в медичному центрі безопераційні – латексне лігування, фотокоагуляція, лазерна вапоризація. Ці методи допомагають впоратися із захворювання в умовах амбулаторного лікування, тобто без відриву від роботи і сім’ї.

Впізнали хоч один із симптомів у собі? Тоді швидше записуйтеся до лікаря!

Запис на прийом до проктолога в медичному центрі «ДокторПРО» проводитися цілодобово за номером 0 800 30 11 77 або на сайті doctorpro.ua.

Повідомляє Вгороде