Рубрики
События

Карантин на лайнері Diamond Princess: на борту зафіксовано вже два українця з коронавірусом

Станом на сьогодні, 10 лютого, на борту круїзного лайнера Diamond Princess, який перебуває на карантині біля берегів Японії, зафіксували захворювання коронавірусом у другого українця. Таким чином, загальна кількість хворих досягла 130 випадків. Про це повідомляють на офіційному сайті лайнера.

Всього 10 лютого на борту виявили 66 нових випадків зараження коронавірусом. Серед хворих: 1 українець, 4 австралійця, 1 громадянка Канади, 1 британець, 3 філіппінця, 11 американців і 45 японців. Всіх уражених евакуюють з корабля в місцеві лікарні.

— Спалах відбувся на початку 14-денного періоду карантину, що свідчить про те, що зараження відбулося до початку карантину, — повідомили на сайті.


Що буде далі


Тих, хто залишився на лайнері, медики попросили залишатися в каютах і не надовго виходити на відкриті палуби. При цьому пасажирів просять носити маски і уникати інших пасажирів поза каюти.

Інформацію про другому випадку зараження коронавірусом 2019-nCoV серед українців підтвердив і Моз України.

— Зараз українців зняли з лайнера і перевезли в японську лікарні столичного регіону. Там вони будуть знаходиться в ізоляції під відповідним медичним наглядом щонайменше протягом 14 днів, — повідомляють в Міністерстві охорони здоров’я України.

Карантин на лайнері триватиме до 19 лютого. Однак на сайті Diamond Princess зазначили, що термін можуть продовжити, якщо трапиться щось особливе».

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

ЧиВаоетай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде