Рубрики
События

Чому це потрібно побачити: 5 фактів про шоу The Illusionists

Цієї весни в Київ повертається сенсаційне бродвейське шоу The Illusionists. З 2 по 5 квітня найсильніші маги сучасності представлять на сцені Палацу «Україна» високотехнологічне шоу ілюзій. Розповідаємо все, що вам необхідно знати про їх перфомансі і чому варто його побачити на власні очі.


Шоу родом з Бродвею


Сьогодні The Illusionists називають «Цирком Дю Солей у світі магії». Постановка дебютувала у 2012 році на сцені Сіднейської Опери в Австралії. Далі були — рекордні касові збори в Мельбурні, Лондоні і Мехіко. Однак, переломним моментом для успіху шоу став виступ ілюзіоністів на Бродвейській сцені, де його миттєво охрестили найуспішнішою постановкою в історії. З тих пір шоу збирає повні зали незалежно від географії — чи то у Європі, чи в Азії — своїми виступами Ілюзіоністи підкорили вже 40 країн на світовій карті.


Кращі ілюзіоністи світу


Своїм складом The Illusionists нагадують команду супергероїв. У виставах беруть участь сім магів, кожен з яких профі особливої спеціалізації: вони можуть читати ваші думки, збігати з жорстоких камер тортур, проходити крізь стіни і левітувати. Їх перфоманси настільки ефектні, що ними захоплюється навіть легенда магії Девід Копперфільд. Час від часу склад учасників змінюється і доповнюється новим спектром трюків — таким чином шоу постійно розвивається і трансформується.


Баланс на межі життя і смерті


Ілюзіоністи не бояться загравати зі смертю. Саме тому їх виступи і захоплюють дух. Джеймс Мор (більш відомий як Фальсифікатор) спеціалізується на ризиковані трюки, як наприклад, обертанні на вістрі меча. Ендрю Бассо називають «кращим эскапистом нашого часу» і ось чому — всього за кілька хвилин він демонструє майстерне звільнення з водяний камери тортур. У той час як Аарон Кроу (відомий під псевдонімом Воїн) зубами ловить кулі і майже повністю зупиняє роботу свого серця.


Магія без вікових бар’єрів


Синтез різних жанрів перфомансу перетворює шоу The Illusionists в цілісне епічне пригода, де неможливо відрізнити реальність від ілюзії. Сюжетна архітектура кожного акту вистави побудована таким чином, щоб зацікавити всіх глядачів незалежно від їх віку. Шоу поєднує в собі мистецтво вуличної магії, інтерпретує божевільні трюки легендарного ілюзіоніста Гаррі Гудіні і навіть демонструє комедійні перформанси.


Високотехнологічне шоу


Поєднання інноваційних технологій і вражаючих візуальних ефектів переносять класику магічних традицій The Illusionists в нову епоху. «Ми розуміємо, що одними лише трюками і містикою глядачів зараз не здивуєш, — розповідають продюсери шоу, — Саме тому ми інтегруємо в вистава театральні та танцювальні постановки, експериментуємо зі спецефектами, костюмами і музикою, а також намагаємося зробити шоу максимально інтерактивним». Так крізь магію Ілюзіоністи вступають з глядачами у відкритий діалог.

Побачити шоу The Illusionists можна буде вже цієї весни — з 2 по 5 квітня в Палаці «Україна». Квитки у продажу.

Повідомляє Вгороде