Рубрики
События

Міжнародна компанія Madanes запустила в Україні страхування від онкозахворювань

Міжнародна компанія Madanes офіційно виходить на український ринок з унікальним для нашої країни продуктом — страхування від критичних захворювань. У першу чергу це онкологічні захворювання.

З 2019 компанія вивчала особливості потреб саме українців. І, навіть на етапі пілотного запуску послуги, за рік застрахувалося понад 2000 осіб і зареєстровано 3 страхових випадків. Для них поліс покриває до 1 млн. євро витрат на лікування, а всі процедури проводяться в кращих медичних клініках України, Європи, Ізраїлю та Південної Кореї. При цьому, ціна страховки становить від 35 до 1000 євро на рік (залежить від обраного пакету і віку застрахованого). Українські корпоративні клієнти найчастіше зупиняються на пакеті ціною 50 євро за людину.

Страхування від критичних захворювань — нова і цікава послуга на українському ринку. По захворюваності на онкологію Україна знаходиться на одному рівні з європейськими країнами. За статистикою Всесвітньої організації охорони здоров’я кожен 125 українець страждає від онкологічного захворювання, і цей рівень приблизно однаковий для всієї Європи. При цьому, за рівнем п’ятирічної виживаності (визначається числом пацієнтів, яким вдається продовжити життя) Україна більш ніж на 20% відстає від сусідів. Причина — у несвоєчасній і, часто, не точній діагностиці, а також – вартості медичних послуг. Питання онкології табуирован в нашій країні і люди воліють закривати на проблему очі, поки не стане пізно. Реалії такі, що в більшості випадків, захворювання виявляють на 3-4 стадії, коли вимагаються величезні суми грошей на лікування.

Лікування онкології — одна з найбільш швидко галузей медицини. На дослідження в цій області щороку витрачаються мільйони доларів, з’являються нові медикаменти та технології лікування. Високопрофесійна медицина дозволяє забезпечити комфортний рівень життя онкохворого роками, а на ранніх стадіях забезпечує лікування більш ніж в 90% випадків.

— На жаль, якісна терапія та препарати доступні не всім. В Україні є кваліфіковані лікарі, ефективні протоколи лікування і сучасна медична апаратура, але коштує це дорого. Як правило, хвороба приходить несподівано, коли людина не готова до цього ні психологічно, ні фінансово. Виникають питання до кого звернутися? Де взяти гроші? Як впоратися з бюрократією? Ми пропонуємо дійсно доступне рішення. Страхування — це загальноприйнята світова практика. На жаль, в Україні вона ще не так поширена, але ми сподіваємося, що в найближчому майбутньому все зміниться на краще, — каже Стас Островський директор з розвитку бізнесу Madanes.


Про Madanes


Міжнародна компанія Madanes — один з найбільших провайдерів страхування від критичних захворювань, що надає послуги для більш ніж 2 мільйони клієнтів, що становить близько $350 мільйонів страхових виплат на рік.

Головний офіс компанії розташований у Тель-Авіві. Піввіковий досвід роботи на ізраїльському ринку та високий рівень професійної медичної експертизи, дозволив компанії впровадити на український ринок абсолютно нові, засновані на міжнародних стандартах, методи роботи в сфері страхування здоров’я. Сьогодні Madanes надає послуги для страхових компаній, корпоративних і приватних клієнтів.

Основна мета компанії — зробити кращу медицину доступною для кожного.

Повідомляє Вгороде