Рубрики
События

Виділилися: автохам проїхався по Пішохідному мосту через Дніпро

Днями в Києві молода компанія проїхалася по Пішохідному мосту через Дніпро на автомобілі. Про це повідомляє «Київ Оперативний».

Відео цього моменту відобразили самі порушники в нічний час доби. Дівчина-пасажир, яка сиділа на задньому сидінні, зазначила локацію і написала «Чисто по пішохідному мосту». Зараз її Instagram-аккаунт закритий. Ймовірно, із-за негативної реакції городян на їх вчинок.

Зазначимо, що на цьому мосту заборонено їхати на автомобілі. Зайнялася їх пошуками поліція і що тепер загрожує водієві за порушення — поки невідомо.

Раніше Vgorode писав, що на вело-пішохідному мосту в Києві, який проходить від Володимирської гірки до арки Дружби народів, помітили порушника на авто. Кияни з’ясували, що на машині моделі Mercedes був номерний знак, закріплений за Верховною Радою.

Трохи пізніше стало відомо, що инциативные кияни хочуть, щоб автохаму, який проїхався по новому пішохідному мосту в Києві, змінили покарання з адміністративного на кримінальну.

Але водієві виписали адміністративний штраф. Чоловіка два рази запрошували з’явитися в управління, але він ігнорував вимоги. Слідчі склали на нього ухвала за два правопорушення: управління транспортним засобом будучи позбавленим такого права судом і проїзд по пішохідному мосту.

Варто відзначити, що максимальний штраф за такі порушення складає всього 765 гривень.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Ювілейний «Книжковий Арсенал»: коли пройде і що в програмі

«Накреативили»: на Позняках невідомі прикрасили маршрутну зупинку

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

ЧиВаоетай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде