Рубрики
События

Скандал з ліхтарями в Маріїнському парку: підрядник міг замовити їх на Alibaba

Нові, і вже почали іржавіти, нібито іспанські ліхтарі, встановлені в Маріїнському парку могли бути замовлені на китайському сайті Alibaba. Дуже схожі світильники знайшла на даній площадці користувач Facebook Дарина Недозим.

— Отже, нові «іспанські» ліхтарі в Маріїнському. Чому «іспанські» в дужках? Тому що вони китайські від п’ят до маківки. Найбільш допитливі зможуть порахувати ціну в зборі. Якщо навіть взяти максимально зазначену, то виходить: декоративний низ опори 100 доларів + стовп 780 доларів = 880 доларів (21560 гривень) і світильник 100 доларів (2450 гривень) — написала Недозим.

Примітно, що за договором з підрядником, нам опори ліхтарів коштували по 45 109 гривень за штуку, світильники по 13 349 гривень.

Побачити ліхтарі на Alibaba можна за цим посиланням: один,два, три, чотири.

Фото Дарина Недозим

Фото Дарина Недозим

Фото Дарина Недозим

Фото Дарина Недозим

Фото Дарина Недозим

Фото Дарина Недозим

Раніше Vgorode розповідав, що історично цінні електричні ліхтарі в Ботанічному саду імені Олександра Фоміна замінили на нові.

Також стало відомо, що У КП «Київміськсвітло» не знають, куди поділи історичні ліхтарі кінця 19 століття, яких на сьогоднішній день втрачено близько ста примірників.

Активісти, в тому числі і Семен Широчин, вирішили фіксувати пам’ятні ліхтарі і створили карту і список ліхтарів.

А через деякий час нові ліхтарі в Маріїнському парку почали іржавіти. Вироби протрималися місяць, а потім вкрилися іржею.

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде