Рубрики
События

«Дерево Віктора Цоя» і «Зелений гай»: які об’єкти Києва стануть заповідниками

У природно-заповідний фонд увійдуть ще шість об’єктів. Ці землі не зможуть використати під забудову. Про це повідомила прес-служба КМДА.

Так, до переліку цих об’єктів входять «Яр пролісок» площею 20 га у Голосіївському районі, «Краснохуторские озера» в Дарницькому районі — заказник охоплює природну територію озер Блакитне, Велике, Рибаче та їх прибережну смугу.

«Золотий ліс» площею 2008,7 га, який розташований в районі лісових кварталів лісництв Межигір’я і Пущі-Водиці лісопаркового господарства Святошинського району також поповнить природно-заповідний фонд Києва.

Ландшафтними заказниками — ділянками, призначеними для охорони живої природи, стануть «Зелений гай» площею 5 га у Святошинському районі між вулицею Феодори Пушиної та проспектом Перемоги і територія «Витоки річки Нива» площею 2,5 га у Голосіївському районі столиці.

Ботанічним пам’ятником природи місцевого значення визнали «Дерево Віктора Цоя», яке розташовується на березі озера Тельбін у Дніпровському районі Києва.

Раніше Vgorode розповідав, що «Затока Наталка» на вулиці Північній в Оболонському районі теж стане заповідником.

До речі, приєднуйтесь до групи мешканців Дарниці, Лісового масиву, Позняків, Борщагівки, ПОХ, Нивок, Виноградаря, Куренівки, Пріорки, Русанівки, Солом’янки, Подолу, Мінського масиву, Оболоні, Татарки, Воскресенки, Теремків, ДВРЗ, Відрадного і Лук’янівки на Facebook, дізнавайтеся новини свого району та діліться своїми.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Де на цих вихідних в Києві пройдуть продуктові ярмарки. Адреси

Привітай Фелікса і Бориса: яке сьогодні свято, курс валют і биткоина, погода, ціни на бензин

 

 

 

 

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

 

 

 

Повідомляє Вгороде