Рубрики
События

У Києві під час гастроскопії померла дитина: подробиці

У Києві батьки звинувачують медиків у смерті свого дворічного сина. Як повідомляє «Тсн», дитина помер прямо під час проведення гастроскопії.


Що трапилося


Батьки розповіли, що ще недавно малюк грався зі старшою сестрою.

— Вони стрибали на ліжку. В руках у нього була лялька, від якої відірвав ногу. Він цю ногу гриз і, коли зістрибнув з ліжка на подушки, мабуть, поперхнувся ногою, — розповіла мама хлопчика Олена Мигович.

Батьки почали перевіряти дитині горло і перевернули його вверх ногами. Все було нормально, але пізніше хлопчика почало нудити.

Після виклику швидкої Максима госпіталізували в дитячу лікарню на вулиці Богатирській. Там зробили рентген, взяли аналізи і на ранок призначили гастроскопію.

Після прооведения першої процедури лікар сказав, що нічого не побачив і необхідно повторити ще раз. Дитина сильно плакав і кричав, батькам довелося його тримати.

— Потім вставив вдруге. Коли діставав зонд і шайбу, то пішла кров. Розпухла шия, посинів, — повідомив батько хлопчика Юрій Мигович.

Серце малюка зупинилося на руках у батька.


Причина


З’ясувалося, що хлопчик помер із-за розриву глотки і стравоходу. Завідувач хірургічним відділенням лікарні на вулиці Богатирській відмовилася коментувати висновок бюро експертиз.

— У нас немає висновку. Нам не надіслали, вибачте, будь ласка. Я думаю, що оцінку дадуть компетентні органи. Зондування було призначено, тому що було кровотеча, — повідомила вона.


Думка адвоката


На думку адвоката, якщо доведуть лікарську помилку, медику, який зробив зондування, може загрожувати до п’яти років в’язниці.

— Для того, щоб правильно задокументувати всі дії і потім мати можливість довести професійну діяльність, потрібно в першу чергу заяву про вчинення кримінального правопорушення, -повідомив адвокат Афанасій Карлін.

Також батькам необхідно провести ще одну судово-медичну експертизу, яка встановить остаточну причину смерті сина.

До речі, приєднуйтесь до групи мешканців Дарниці, Лісового масиву, Позняків, Борщагівки, ПОХ, Нивок, Виноградаря, Куренівки, Пріорки, Русанівки, Солом’янки, Подолу, Мінського масиву, Оболоні, Татарки, Воскресенки, Теремків, ДВРЗ, Відрадного і Лук’янівки на Facebook, дізнавайтеся новини свого району та діліться своїми.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Виділили 154 мільйони: скільки будуть щомісяця платити дітям з інвалідністю в 2020 році

У Києві стартує тестування е-квитка: як його будуть перевіряти

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде