Рубрики
События

Є робота: чотири райони Києва шукають присяжних

До 28 лютого кияни можуть подавати документи на кандидатів у присяжні Дарницького, Деснянського, Солом’янського та Шевченківського районних судів Києва. Про це повідомляє «Вечірній Київ».

Для формування нового списку присяжних необхідно 104 людини: 30 — для Деснянського, 30 — для Солом’янського, 25 — для Дарницького, 19 — для Шевченківського районних судів.

— Якщо Ви постійно проживаєте на території, на яку поширюється юрисдикція районного суду, і висловили бажання бути присяжним, просимо подати документи до 28 лютого 2020 року в Київраду за адресою: вулиця Хрещатик, 36, — йдеться в повідомленні.


Які документи необхідні


  • Власноручно написану заяву про включення до списку присяжних відповідного районного суду міста Києва.
  • Ксерокопії паспорта громадянина України (1 — 4 сторінка і сторінка з інформацією про останньому місці проживання). Або ксерокопія паспорта громадянина України у вигляді ID-карти і довідку про реєстрацію місця проживання або місця перебування.
  • Документ, що підтверджує відсутність судимостей.
  • Документ, що підтверджує відсутність хронічних психічних чи інших захворювань, що перешкоджають виконанню обов’язків присяжного.
  • Автобіографія.

Більш детальну інформацію можна дізнатися за телефоном: (044) 202-76-88.

До речі, приєднуйтесь до групи мешканців Дарниці, Лісового масиву, Позняків, Борщагівки, ПОХ, Нивок, Виноградаря, Куренівки, Пріорки, Русанівки, Солом’янки, Подолу, Мінського масиву, Оболоні, Татарки, Воскресенки, Теремків, ДВРЗ, Відрадного і Лук’янівки на Facebook, дізнавайтеся новини свого району та діліться своїми.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Виділили 154 мільйони: скільки будуть щомісяця платити дітям з інвалідністю в 2020 році

У Києві стартує тестування е-квитка: як його будуть перевіряти

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде