Рубрики
События

Лондон все ближче: українські студенти продовжують боротьбу в «Авіаторі 2020»

6 лютого відбувся другий відбірковий етап всеукраїнського конкурсу «Авіатор 2020». У тестуванні з авіаційної англійської мови взяли участь 806 студентів з 30 провідних вузів України.

В цьому році конкурс «Авіатор» проходить в дев’ятий раз. Починаючи з 2012 року благодійний Фонд Бориса Колеснікова щорічно реалізовує освітній проект для студентів авіаційних спеціальностей. Таким чином Фонд мотивує студентів до навчання і оволодіння професійними навичками, допомагає їм витримати конкуренцію у високотехнологічній авіаційної галузі, знайти себе у майбутній професії.

Президент благодійного Фонду Борис Колесніков побажав успіхів юним авіаторам. «Важливим аспектом професійної підготовки сучасного авіаційного фахівця є добре володіння англійською мовою. Тестування з авіаційної англійської дозволить нам визначити рівень комунікативної компетенції хлопців, допустити до фіналу кращих з кращих. Підкреслю, що проект «Авіатор» покликаний вказати нашої талановитої української молоді успішний і свідомий шлях у майбутнє у рідній Україні. В цілому мета всіх наших освітніх конкурсів – виховати молоде покоління реформаторів і лідерів, розвинути в них важливі професійні та особисті якості», – говорить Борис Колесников.

Наступний етап конкурсу (вирішення бізнес-кейсу) відбудеться в березні. Конкурсанти, які за результатами туру пройдуть у фінал, у квітні, зможуть презентувати перед членами журі власні розробки, актуальні для авіаційної галузі.

У цьому році Фонд Бориса Колеснікова запрошує переможців «Авіатора» відвідати Великобританію. На кілька днів українські студенти стануть гостями найбільшого міжнародного авіакосмічного салону » Фарнборо, ознайомляться з досягненнями і проблемами сучасного авіапрому, поспілкуються із зарубіжними фахівцями.

«Чесно кажучи, не думав, що потраплю в другий тур. А зараз, коли продовжив участь у проекті, з’явилася впевненість у собі. Стати одним з 800 студентів, добре підготовлених за фахом, теж непогано. Я дуже вдячний «Авіатору» за цей позитивний досвід, за перевірку своїх сил. Займався кілька місяців, щоб підтягнути англійську. Залишилося трохи понервувати, почекати результатів. У будь-якому випадку я збираюся продовжити боротьбу за приз. Не вийде в цьому році, спробую в наступному», – розповів конкурсант Вадим Колесник.

Нагадаємо, Фонд Бориса Колеснікова проводить конкурс «Авіатор» з 2012 року. За дев’ять років він об’єднав 38 000 студентів з технічних та авіаційних вузів України, 600 переможців відвідали міжнародні авиафорумы в Лондоні і Парижі. Для участі в «Авіаторі 2020» зареєструвалися 8 600 студентів з більш ніж 50 вузів країни.


6 лютого відбувся другий відбірковий етап всеукраїнського конкурсу «Авіатор 2020». У тестуванні з авіаційної англійської мови взяли участь 806 студентів з 30 провідних вузів України.

У цьому році конкурс «Авіатор» проходити в дев’ятий раз. Починаючи з 2012 року благодійний Фонд Бориса Колеснікова щорічно реалізує освітній проект для студентів авіаційних спеціальностей. Таким чином Фонд мотивує студентів до навчання і оволодіння професійними навичками, допомагає їм витримати конкуренцію в високотехнологічної авіаційної галузі, знайте собі у майбутній професії.

Президент благодійного Фонду Борис Колесніков побажав удачі юним авіаторам. «Важливим аспектом професійної підготовки сучасного авіаційного фахівця є добре володіння англійською мовою. Тестування з авіаційної англійської дозволить нам визначити рівень комунікативної компетенції хлопців, допустити до фіналу кращих з кращих. Підкреслю, що проект «Авіатор» покликаний вказати нашої талановитої української молоді успішний і свідомий шлях у майбутнє у рідній Україні. В цілому мета всіх наших освітніх конкурсів – виховати молоде покоління реформаторів і лідерів, розвинути в них важливі професійні та особисті якості», – каже Борис Колесніков.

Наступний етап конкурсу (рішення бізнес-кейсу) відбудеться в березні. Конкурсанти, які за результатами туру пройдуть у фінал, в квітні зможуть презентувати перед членами журі власні розробки, актуальні для авіаційної галузі.

У цьому році Фонд Бориса Колеснікова запрошує переможців «Авіатора» відвідати Великобританію. На кілька днів українські студенти стануть гостями найбільшого міжнародного авіакосмічного салону » Фарнборо, ознайомляться з досягненнями і викликами сучасного авіапрому, поспілкуються із зарубіжними фахівцями. «Чесно кажучи, не думав, що пройду в другий тур. А зараз, коли продовжив участь у проекті, з’єднання явилася впевненість у собі. Статі одним з 800 студентів, добре підготовлених за фахом, теж непогано. Я дуже вдячний «Авіатору» за цей позитивний досвід, за перевірку своїх сил.

Займався кілька місяців, щоб підтягнути англійську. Залишилося трохи понервувати, почекати результатів. У будь-якому випадку я збираюся продовжити боротьбу за приз. Чи не вийде в цьому році, спробую внаступному», – розповів конкурсант Вадим Колесник.

Нагадаємо, Фонд Бориса Колеснікова проводити конкурс «Авіатор» з 2012 року. За дев’ять ять років він об єднав 38 000 студентів з технічних і авіаційних вузів України, 600 переможців відвідали міжнародні авіафорум в Лондоні і Парижі. Для участі в «Авіаторові 2020» зареєструвалося 8 600 студентів з більш ніж 50 вузів країни.

Інформація надана в порядку ст. 10 Конституції України та ст. 6 Закону України Про національні меншини в Україні

Повідомляє Вгороде