Рубрики
События

Зеленський, Гончарук і Аваков презентували програму «Дія»: як працює «держава в смартфоні» і що там буде

У четвер, 6 лютого, в столичному конгрессно-виставковому центрі «Парковий» відбулася презентація програми «Дія». Вихід з бета версії і поява держави в смартфоні» в Apple Store і Google Play викликало чималий ажіотаж, а представляли «Дію» публіці президент України Володимир Зеленський, прем’єр-міністр Олексій Гончарук, і міністр МВС Арсен Аваков.

— Це велике досягнення. Наскільки мені відомо, україна стала третьою країною в Європі, яка має щось подібне. Вітаю нашу країну. Дуже важливо, що створення цієї пропозиції не було витрачено жодної гривні з державного бюджету — сказав Володимир Зеленський на презентації.

Фото Vgorode

Фото Vgorode


Що таке «Дія»


На даний момент додаток надає доступ до електронних версій водійського посвідчення та свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу. Але на цьому розробники і влада зупинятися не збираються. Користувачам обіцяють, що вже незабаром у програмі з’являться і інші документи. Зокрема там будуть зберігатися цифрові версії студентських посвідчень паспортів Українців.

Фото Vgorode

Фото Vgorode


Як користуватися «Дія»


У програми дуже простий інтерфейс. Для авторизації в ньому використовується BankID, через Monobank або ПриватБанк (також доступна авторизація через банки-партнери програми). Якщо все пройшло вдало, то в додатку відразу з’являться доступні документи. На даний момент це посвідчення водія і свідоцтво про реєстрацію автомобіля. Якщо ж після реєстрації ваші документи так і не відобразилися, програма попросить написати в службу підтримки.

Фото Vgorode

Фото Vgorode

Що на даний момент є в додатку:

  • водійське посвідчення;
  • свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу
  • можливість автономної роботи
  • перевірка автентичності електронних документів через спеціальний QR-код
  • онлайн-підтримка і чатботы

Додаток доступно для iPhone (завантажити «Дію» в AppStore), так і для смартфонів на базі операційної системи Android (завантажити «Дію» в Play Маркет).

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде