Рубрики
События

Отримай відповідь: чи будуть київські медики і педагоги отримуватимуть надбавки

У Києві продовжать виплачувати надбавки медикам та освітянам. Для цих цілей в бюджеті передбачено понад 1,6 мільярда гривень. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко.

Із загальної суми (1,6 мільярда гривень) буде виділено 1,215 мільярда гривень для педагогів і майже 468 мільйонів гривень для медпрацівників.

За словами Кличка, освітня та медична галузі залишаються пріоритетними для міста, тому для працівників цих сфер збережуть систему місцевих стимулів.

З 1 квітня медичні установи переходять на фінансування з Держбюджету, але місто продовжить виплачувати надбавки для лікарів і медсестер. Крім плати з держбюджету від Національної служби здоров’я, вони будуть отримувати доплату з місцевого бюджету.

— Мова йде про лікарів і медсестер вторинного і третинного рівня. Ми готуємо зміни в Міську цільову програму «Здоров’я киян» здійснюємо розрахунки для максимального збільшення доплат, — пояснив Кличко.

Він також додав, що доплати з міського бюджету для працівників освіти в Києві сумарно більше, ніж фінансування з державного бюджету.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Київський ТРЦ буде зчитувати поведінку покупців заради продажу: що це значить

Будь обережний: синоптики попередили про ожеледицю в Києві

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

 

 

 

Повідомляє Вгороде