Рубрики
События

Не порушуй або плати: Верховна Рада підвищила штрафи за порушення пожежної безпеки в лісах

Верховна Рада України підтримала законопроект про посилення відповідальності за порушення вимог пожежної безпеки в лісах. Про це повідомляють «Літери».

За проект закону в першому читанні проголосували 352 нардепа, у другому – 322.

Суть законопроекту — внести зміни до статті 77 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Зокрема, збільшити штрафи за порушення вимог пожежної безпеки в лісах:

  • від 25 до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 425 гривень до 850 гривень) для звичайних громадян (раніше було від 5 до 15 мінімумів);
  • від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 850 до 1700 грн для посадових осіб (раніше було від 15 до 50 мінімумів).

За знищення або пошкодження лісу внаслідок необережного поводження з вогнем, а також порушення вимог пожежної безпеки в лісах, що призвело до виникнення лісової пожежі або поширення її на значній площі передбачаються штрафи:

  • у розмірі від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850-1700 грн) для громадян (раніше було від 15 до 50 неоподатковуваних мінімумів);
  • у розмірі від 60 до 120 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1020 – 2040 грн) для чиновників (раніше було від 35 до 60 мінімумів).

До речі, приєднуйтесь до групи мешканців Дарниці, Лісового масиву, Позняків, Борщагівки, ПОХ, Нивок, Виноградаря, Куренівки, Пріорки, Русанівки, Солом’янки, Подолу, Мінського масиву, Оболоні, Татарки, Воскресенки, Теремків, ДВРЗ, Відрадного і Лук’янівки на Facebook, дізнавайтеся новини свого району та діліться своїми.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Романтика: в одному з парків Києва встановлять арт-об’єкт для валентинок

Призовна кампанія 2020: що відомо про відстрочку для призовників

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде