Рубрики
События

Коронавірус з Китаю: Україна отримала тест-систему для визначення китайського вірусу

Україна отримала тест-систему, яка дозволяє визначати коронавірус з Китаю. За допомогою неї можна проводити лабораторну діагностику на сучасному рівні. Тест розробили в Німеччині. Про це повідомила прес-служба Міністерства охорони здоров’я України.

Відомо, що діагностика буде здійснюватися лише у випадках, які відповідають епідеміологічного та клінічного визначень хвороби, про що йдеться в рекомендаціях ООН.

В Україну будуть надходити додаткові реагенти від Всесвітньої організації охорони здоров’я за кошти з державного бюджету.

Також сьогодні, 5 лютого, генеральний директор директорату громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я на брифінгу повідомив, що тестів, які є в Україні на сьогоднішній день, вистачить для діагностики 25-30 випадків, а додаткові реагенти від Всесвітньої організації охорони здоров’я зможуть збільшити їх кількість у декілька разів.

[embedded content]

Як раніше розповідав Vgorode, китайський коронавірус поставив на вуха Всесвітню організацію охорони здоров’я, з-за нього 15-мільйонний місто Тяньцзінь ввів військовий стан, а провінція Ухань закрита на карантин.

Пацієнтів з підозрою на вірус будуть відправляти в Олександрівську лікарню, де їх протестують на всі віруси респіраторної групи і нададуть належну медичну допомогу.

Україна припинила авіасполучення з Китаєм, AliExpress скасовує доставку посилок, а українців масово евакуюють з Китаю, де вирує коронавірус.

У мережі активізувалися навіть шахраї, які продають фейковую вакцину від хвороби, а на вулицях Києва помітили медиків у захисних костюмах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

«Укрзалізниця» підписала меморандум з найбільшої німецької компанією: що це дає

Догралися: WADA заборонила Росії брати участь в ЧС-2022 з футболу

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде