Рубрики
События

Романтика: в одному з парків Києва встановлять арт-об’єкт для валентинок

До Дня всіх закоханих у парку «Аврора», на вулиці Сулеймана Стальського, з’явиться новий арт-об’єкт у вигляді дерева-серця. Про це пише «Сегодня».

До 14 лютого закохані пари зможуть повісити на нього замки зі своїми іменами і клятви в любові. Скульптуру виготовили фахівці КП УЗН Дніпровського району. Дерево-серце повинні встановити в парку у вівторок, 12 лютого, а відкриють об’єкт на День всіх закоханих — 14 лютого. Таким чином у пар буде два дні, щоб до відкриття повісити на нього свої замочки-валентинки. На скульптурі поміститися близько 500 замочків.

— У багатьох парках району та міста люди чіпляють на огорожах і сітках замки з іменами і сердечками. Яскравий приклад — міст Закоханих (між Хрещатим і Маріїнським парками). Він весь обвішаний замками закоханих. Їх часто зрізають комунальні служби, що викликає обурення і негативні емоції у людей. Щоб такого не відбувалося, ми вирішили відкрити у парку «Аврора» дерево-серце, на якому кожен охочий зможе повісити свій замочок любові. До речі, ідею ми підгледіли у західних колег. Там для цього використовують серце, а ми з’єднали два символи — серце і дерево, — розповів директор КП УЗН Дніпровського району Євген Ковшун.

Фото

Фото «Сегодня»

Фото

Фото «Сегодня»

До речі, приєднуйтесь до групи мешканців Дарниці, Лісового масиву, Позняків, Борщагівки, ПОХ, Нивок, Виноградаря, Куренівки, Пріорки, Русанівки, Солом’янки, Подолу, Мінського масиву, Оболоні, Татарки, Воскресенки, Теремків, ДВРЗ, Відрадного і Лук’янівки на Facebook, дізнавайтеся новини свого району та діліться своїми.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

На яких станціях можна придбати Kyiv Smart Card: список

Призовна кампанія 2020: що відомо про відстрочку для призовників

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде