Рубрики
Спорт

Хоче в Росію: Кадар пішов на конфлікт з керівництвом «Динамо»

Нещодавно у ЗМІ з’явилися чутки про те, що угорський легіонер «Динамо» (Київ) Тамаш Кадр був переведений у дубль через конфлікт з керівництвом клубу. Цю інформацію підтвердив спортивний журналіст Віктор Циганик в передачі Циганик Live.

— Сталося це на зборі в Туреччині. Кадар, коли йому зробили зауваження під час теоретичного заняття, почав себе дуже агресивно поводитися, почав розповідати, що він нічого не розуміє, лаятися. Це було не персонально по відношенню до Михайличенко. Але, як результат, Михайличенко відразу вирішив перевести угорця в дубль, — сказав Циганик.

Журналіст зазначив, що причина такої поведінки може критися в бажанні угорця піти з «Динамо».

— Потрібно шукати причини цієї історії, і вони дуже прості. Справа в тому, що у Кадара є запрошення від одного з російських клубів — називають московське «Динамо». Як результат, він хоче покинути «Динамо» (Київ) і, щоб прискорити цей процес і десь натиснути на київське «Динамо», починає так себе вести. Швидше за все, Кадар, розуміючи, що, можливо, йому не вдасться переїхати, почав стимулювати цю ситуацію і демонструвати свою невихованість, — підкреслив Циганик.

На даний момент невідомо скільки Тамаш Кадар пробуде в дублі київського клубу і чим закінчиться ця трансферна епопея.

[embedded content]

До речі, приєднуйтесь до групи мешканців Дарниці, Лісового масиву, Позняків, Борщагівки, ПОХ, Нивок, Виноградаря, Куренівки, Пріорки, Русанівки, Солом’янки, Подолу, Мінського масиву, Оболоні, Татарки, Воскресенки, Теремків, ДВРЗ, Відрадного і Лук’янівки на Facebook, дізнавайтеся новини свого району та діліться своїми.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

На Володимирській гірці масово вирубують дерева: хто і навіщо

Віддали в оренду: легіонер «Динамо» буде грати в чемпіонаті Туреччини

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде