Рубрики
События

Для спрощення розрахункових процедур в торгівлі: в Україні тестують касові апарати в смартфоні

В Україні тестують безкоштовний додаток програмного реєстратора розрахункових операцій (РРО) «пРРОсто». Про це повідомили у Державній податковій службі.

У тестуванні беруть участь близько трьох тисяч користувачів.

— Триває тестування першого релізу безкоштовного додатку «пРРосто», розробленого Державною податковою службою спільно з Офісом ефективного регулювання (BRDO). Додаток працює тільки в режимі онлайн, – йдеться в повідомленні.

Зазначимо, поки додаток для смартфонів і планшетів з операційними системами Android та iOS доступно тільки для зареєстрованих тестувальників. Але скоро з’явиться для завантаження з Google Play market та App Store.

У відомстві підкреслили, що «пРРОсто» взаємодіє через інтернет з сервером податкової служби через відкритий програмний інтерфейс. І нагадали, що в майбутньому додаток буде використовуватися для заміни РРО гаджетами – так званих касових апаратів в смартфоні.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський підписав закони, які стосуються малого бізнесу. Нововведення передбачають, що класичні реєстратори розрахункових операцій (РРО) можна замінювати будь-яким пристроєм (комп’ютером, планшетом, смартфоном), на яке встановлено відповідне програмне забезпечення.

Повідомляє Вгороде