Рубрики
События

Кіану Рівз у підручнику: автор книги пояснив, як на сторінки потрапив актор

Автор підручника з історії Ігор Щупак пояснив, як на сторінках його книги з’явилася фотографія «Обід на хмарочосі» з прифотошопленным Кіану Рівзом. За його словами, актор з’явився в підручнику не випадково.

Так він планував перевірити українських школярів на уважність. Спочатку цю картинку показав Щупаку дизайнер на етапі відбору ілюстрацій. Ігор не помітив Кіану Рівза, але коли побачив — запропонував її залишити. Історик згадав випадок з 1990-х років, коли в підручнику розмістили портрет Октавіана Августа і назвали його Юлієм Цезарем. І це за багато років не помітив жоден читач.

Тоді Щупак і задумався, наскільки уважно читають матеріал, розглядають картинки і вникають в тему. Він упевнений, що сучасні школярі зараз мало вчитуються і є візуалами. Тому він структурує текст на блоки-фрейми, максимум ілюстрацій, а безліч матеріалів подаються за допомогою QR-кодів і стають мультимедійними.

А ось мем з Кіану Рівзом з 2018 року випуску ніхто так і не помітив. Одним з перших опинився десятикласник, який написав автору в кінці 2019 року. За це Щупак пообіцяв відправити йому книги, які будуть йому цікаві і корисні.

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде