Рубрики
События

Скандал у популярній кав’ярні на Подолі: як відреагувало керівництво закладу

Керівництво популярної мережі кав’ярень Aroma Kava відреагував на скандал з участю ветерана АТО. В першу чергу вони вибачилися за поведінку своїх співробітників. Одну працівницю, яка була причетна до ситуації, відсторонили від роботи.

З іншим персоналом у всіх точках мережі провели роз’яснювальну бесіду. До того ж вони вибачилися перед потерпілим чоловіком і автором посту, яка спостерігала за розвитком подій.

При цьому було опубліковано відео з камер відеоспостереження. На кадрах видно Валерію Крохмальну, автора посту. Вона сиділа з ветераном АТО і пішла. Потім чоловік підходив до барної стійки, а коли повертався до столика, співробітниця кафе щось йому сказала. Після цього чоловік зібрав свої речі і відразу ж покинув заклад. Зазначимо, що відео в прискореному режимі і без звуку. Тому зрозуміти, про що він поговорив з співробітницею, неможливо.

Представники мережі наполягають, що напій у нього не забирали, нічим не погрожували, а столик прибрали тільки після його відходу.


Що ще


Через пару днів про скандал дізналися і націоналісти з організації «Січ». Вони навідалися в кав’ярню. Їх ніхто не виганяв, а на всі питання про інцидент адміністрація пообіцяла обов’язково вибачитися перед потерпілим, як тільки його знайде.

Як раніше писав Vgorode, минулого тижня закладу Aroma Kava вулиці Сагайдачного, 41, вигнали ветерана АТО. Свідок цього розповіла, що вона купила йому каву, але після свого відходу дізналася, що персонал намагався відібрати у чоловіка і погрожувати викликати поліцію.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Скандальне будівництво на Лісовому: у «Київзеленбуді» стурбовані масовою вирубкою дерев

«Прос**країну»: Ківа спілкувався з Жириновським під час засідання ВР

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде