Рубрики
События

Продати собаку і розрахуватися закоммуналку: скільки платить за газ пенсонерка, яку образив нардеп

Володимир Зеленський доручив уряду розібратися з оплатою комуналки пенсіонеркою, яку «Слуга народу» Євген Брагар порадив продати собаку. В Офісі президента повідомили, що жінка отримує субсидію і платить за газ та електроенергію 300 — 350 гривень на місяць. Про це розповіла заступник керівника Офісу президента Юлія Ковалів в ефірі програми «Свобода слова».

— Насамперед, я хочу вибачитися від нас всіх за такі необачні слова депутата. Ще в п’ятницю президент доручив уряду розібратися з конкретним питанням пані Любов із Кіровоградської області, — повідомила Ковалів.

Вона додала, що 3 лютого, Офіс президента отримав від уряду інформацію про те, скільки платить домогосподарство пенсіонерки за комунальні послуги, і про субсидії, які отримує.

Сім’я пенсионекри з початку опалювального сезону (з жовтня 2019 ) отримала монетизированную субсидію в розмірі, що перевищує 3,5 тисячі гривень.

За словами Ковалів, це дозволило сім’ї платити не більше 300-350 гривень в місяць за газ і електроенергію. В Офісі президента наголосили, що це хороший приклад того, як субсидія допомагає економити гроші.

Нагадаємо, народний депутат партії «Слуга народу» Євген Брагар в прямому ефірі запропонував пенсіонерці продати собаку, щоб заплатити за комунальні послуги.

Пенсіонерка відповіла депутату, який запропонував їй продати собаку, щоб заплатити за газ. Вона заявила про своє розчарування політикою Володимира Зеленського.

У партії «Слуга народу» вибачилися за нардепа Євгена Брагаря, а сам «Слуга народу» виправдався тим, що є новим обличчям в політиці.

Повідомляє Вгороде