Рубрики
События

Будь у курсі: пільговикам перерахують платіжки за газ, а платежі повернуть в одну квитанцію

Платежі за послуги з розподілу газу та його споживання об’єднають в одну квитанцію, щоб не плутати українців. Про це заявив міністр енергетики та захисту навколишнього середовища Олексій Оржель в програмі «Свобода слова».

Він зазначив, що зараз думають, як зробити це окремою величиною, яку треба сплатити, але не двома платіжками, щоб не дратувати українців.

Також Оржель зазначив, що плата за транспортування газу необхідна, оскільки підприємства постійно витрачають ресурси на підтримку системи, завдяки цьому українці в будь-який час можуть скористатися послугою.

[embedded content]

Також в Україні пільговикам та одержувачам субсидій перерахують платіжки за газ. Відповідну процедуру планують провести в лютому. Про це повідомили в Міністерстві соцполітики України.

За словами заступника міністра соцполітики Віталія Музиченко, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЭКУ), затвердила окремий тариф на постачання природного гала наприкінці грудня минулого року, то пільговики і субсидианты отримали платіжки із зазначенням повної вартості до оплати за послугу з розподілу газу.

Після перерахунку платіжок донарахують розмір пільг та субсидій з урахуванням нової послуги з розподілу природного газу автоматично за два місяці 2020 року.

Зазначимо, що пільговикам та одержувачам субсидій звертатися для перерахунку служби соцзахисту населення не доведеться.

Повідомляє Вгороде