Рубрики
События

Залишилися без символу: автор талісмана «Київпастрансу» звільнилася і забрала трансформера

Автор талісмана «Київпастрансу» Ольга Бальмен звільнилася з компанії, з-за чого на сайті підприємства пропав її робот. Як пише «Хмарочос», Киевпасстрансформер зник з усіх розділів на офіційному сайті і соцмереж.

Підприємство презентувало свій талісман у жовтні минулого року і навіть встигло його скрізь «пропіарити». Однак зараз керівник прес-служби Ольга Бальмен залишила свою посаду і попросила прибрати робота з сайту. Вона пояснює, що це був виключно її авторський проект, на який «Київпастранс» не витратив ні копійки.

Зараз Бальмен працює над розробкою трансформерів як окремим освітнім проектом Brain Transfrormer Family. В майбутньому вона хоче випустити рухому іграшку, яка буде працювати з гаджетами, а також створить мультсеріал, гру-анімацію і набір стікерів.

Ольга зазначила, що створювала трансформера вона за власною ініціативою, в свою позаробочий час і за свої гроші. Тому вона і є єдиним автором і власником цієї лінійки виробів. Юридичною стороною питання і захистом авторського права займається, за її словами, «відома ведуча компанія».

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Будь у курсі: де до 7 лютого безкоштовно обстежитися у Києві

У Києві затримали вандала, який зривав гірлянди на Алеї художників: хто він і що йому загрожує

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде