Рубрики
События

Увага, розшук: на Лісовому пара шахраїв обдурила баристу в кав’ярні

У Києві розшукують чоловіка і жінку, які обдурили неуважну баристу. Як повідомляє «РБК-Україна», пара потрапила на камери відеоспостереження у невеличкій кав’ярні на вулиці Шолом-Алейхема вчора, 3 січня, близько 14:30..

На запису видно, що шахраї зайшли в кав’ярню і замовили круасани. Загальна сума вийшла на 117 гривень. Тоді пара і почала діяти. Спочатку вони намагалися відвернути увагу барісти розмовами. На питання, як вони будуть розплачуватися, чоловік простягнув карту. Але на терміналі вона не працювала з-за відмови банку. Тоді шахраї нібито почали шукати дрібні гроші, але не змогли набрати суму.

 

 

Тоді чоловік і запропонував розплатитися більш великою купюрою номіналом 500 гривень, яку з вигляду він дуже не хотів міняти. Бариста взяла гроші, перевірила їх на світлі і нічого підозрілого не помітила. Вона відрахувала здачу, віддала її і пара швидко залишила заклад.

Через 30 секунд співробітниця кав’ярні вирішила ще раз перевірити купюру і зрозуміла, що її ошукали. На банкноті було написано, що гроші сувенірні і не є засобом оплати.

 

 


Як виглядають


Чоловікові на вигляд 35-40 років. Він невисокий і худорлявий. Був одягнений у бордовий пуховик, чорну шапку з білим символом. Дівчина виглядає на 35 років. Худорлява, з темним волоссям і зачіскою під каре. Була в синіх джинсах з прорізами на колінах.

Якщо що-небудь знаєте про них, повідомте, будь ласка, в поліцію за номером «102».

 

[embedded content]

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Герой паркування: автохам залишив свій смарт прямо в підземному переході

Донесуть ваші валізи: «Укрзалізниця» запустила нову послугу

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде