Рубрики
События

Донесуть ваші валізи: «Укрзалізниця» запустила нову послугу

«Укрзалізниця» запускає нову послугу по доставці ручної поклажі до поїзда або від нього. Як повідомили в прес-службі перевізника, така можливість вже з’явилася в трьох потягах.

В «Укрзалізниці» зазначили, що корисною ця послуга буде для сімей з дітьми, літніх людей, які подорожують самостійно, а також для людей з інвалідністю.

— Залізничники відпрацюють механізм надання послуги на вокзалах Київ-Пасажирський, Дніпро, Львів, Харків-Пасажирський і в поїздах № 79/80 Дніпро – Київ — Дніпро, № 92/91 Львів – Київ — Львів, № 63/64 Харків — Київ — Харків, — йдеться в повідомленні прес-служби.

Пасажирам пропонують доставка ручної поклажі з вокзалу до вокзалу або адресну — від дверей до дверей. Замовлення адресної доставки передбачає, що кур’єр сам забере речі і доставить по кінцевому адресою. Вартість послуги — 200 грн, якщо доставка буде здійснюватися від вокзалу до вокзалу, і 350 грн, якщо від дверей до дверей.

Послуга надається за бажанням пасажира, який має проїзний документ і здійснює поїздку від станції початкового відправлення до кінцевої станції прибуття поїзда. Доставляти можуть речі пасажира вагою до 36 кг включно.

Зазначимо, що речі приймаються не пізніше, ніж за годину до відправлення поїзда. А оплату потрібно внести за дві години до відправлення.

Подробиці замовлення послуги можна почитати за посиланням.

Повідомляє Вгороде