Рубрики
События

Образилася і пішла: у Києві знайшлася зникла молода мати та її син

У Києві знайшлися зникла молода мама Анастасія Столяр та її четырехлетий син Ваня. Подробиці зникнення повідомили в поліції Дарницького району.

З’ясувалося, що до зникнення вони жили в будинку на Харківському шосе.

— Молода мама разом з сином знайшлися. У них вже все в порядку. У сім’ї стався конфлікт між матір’ю та донькою. Перша з нею посварилася і в серцях вигнала з дому, не зупинивши дочка. Жінка 31 січня пішла разом з дитиною і вимкнула телефон. Весь цей час вона жила у своєї куми у Дарницькому районі. Її мати не могла з нею зв’язатися і звернулася в поліцію із заявою про зникнення дочки і онука, – розповіли в поліції Дарницького району.

Зазначимо, що на дзвінки поліції молода мати теж не відповідала і поліцейські зв’язалися з нею по соціальним мережам.

— Ми запросили всіх в поліцію 2 лютого, де родичі помирилися між собою. Конфлікт вичерпаний. Це була проста сварка. Дівчина образилася і пішла, а мати не змогла її зупинити. Але після того, як зрозуміла, що зробила помилку і дочка не відповідає на телефонні дзвінки, вирішила все виправити, звернувшись в поліцію, – підкреслили в поліції.

Виявилося, Анасатасия пішла з дому з дитиною, тому що її мати погрожувала змінити замки і позбавити її сина. В одній з груп у соцмережах Анастасія написала, що бабуся дитини загрожувала і, за її словами, вела себе неадекватно в присутності малюка, тому жінка вирішила піти з дому.

Нагадаємо, дівчина з сином нібито зникли 31 січня.

До речі, приєднуйтесь до групи мешканців Дарниці, Лісового масиву, Позняків, Борщагівки, ПОХ, Нивок, Виноградаря, Куренівки, Пріорки, Русанівки, Солом’янки, Подолу, Мінського масиву, Оболоні, Татарки, Воскресенки, Теремків, ДВРЗ, Відрадного і Лук’янівки на Facebook, дізнавайтеся новини свого району та діліться своїми.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Дивом врятувалася: у Києві чоловік намагався зґвалтувати жінку прямо на надземному переході

Вхід вільний: в які столичні музеї можна безкоштовно сходити в лютому

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде