Рубрики
События

Зберігання їжі в підсобках і «непитна вода»: які умови в шкільних їдальнях Києва

У 2019 році провели 63 планові перевірки дитячих дошкільних установ на предмет дотримання вимог санітарного законодавства та 456 інспекцій навчальних закладів, операторів ринку та постачальників харчових продуктів, які надають послуги з харчування дітей.

В результаті перевірок висунули 423 приписи про усунення порушень вимог законодавства, 64 рішення про тимчасове припинення виробництва та продажу харчових продуктів і 44 рішення про знищення або вилучення харчових продуктів.

Так, організація харчування дітей вимагає посиленого контролю. Про це повідомила прес-служба Госпродпотребслужбы в місті Київ.


Питна вода


Було відібрано 66 проб питної води, з яких 29 показали, що у воді відхилення за бактеріологічними показниками, що становить 44%.

Таким чином, у Солом’янському районі 10 проб із 19 не відповідали вимогам, у Дарницькому районі — 6 проб з 9.

Питна вода належної якості була присутня лише в навчальних закладах Оболонського району.


Харчові продукти


Було відібрано 385 проб харчових продуктів, з яких 35 показали, що в продуктах відхилення від норми.

Найвищий відсоток відхилення від норми виявили в навчальних закладах Голосіївського (14,3%) та Оболонського (14%) районів.

Харчові продукти були в нормі лише у Дніпровському і Деснянському районах.

Також 232 страви були досліджені на калорійність, і відхилення виявили в 93 стравах, що становить 40%.

Найбільший показник відхилень був виявлений в навчальних закладах Голосіївського (60%) та Солом’янського (49%) районів. Найнижчий показник — у Подільському (6,3%) та Шевченківському (5%) районах.

Відомо, що в одній із шкіл напівфабрикати та готові страви зберігалися не в холодильниках, а в підсобному приміщенні біля евакуаційного виходу.

До речі, приєднуйтесь до групи мешканців Дарниці, Лісового масиву, Позняків, Борщагівки, ПОХ, Нивок, Виноградаря, Куренівки, Пріорки, Русанівки, Солом’янки, Подолу, Мінського масиву, Оболоні, Татарки, Воскресенки, Теремків, ДВРЗ, Відрадного і Лук’янівки на Facebook, дізнавайтеся новини свого району та діліться своїми.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Зелені зони, трамваї і річка Либідь: міські дизайнери показали проект Вокзальній площі

Отримай відповідь: чому в центрі Києва спиляли дерев’яну скульптуру

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде