Рубрики
События

Отримай відповідь: чому в центрі Києва спиляли дерев’яну скульптуру

У центрі Києва спиляли скульптуру єгипетської жриці, яку також називають скульптурою скіфської жінки. Вона була зроблена з усохшего дерева і багато років прикрашала Золотоворотську вулицю. Про це пише «Сегодня».

Скульптура стала міською визначною пам’яткою. Згідно з легендою, жриця приносила фінансове благополуччя, тому кияни і гості столиці охоче приходили достронуться до неї.

Відзначимо, що таких скульптур з всохлі дерев у 2006-2007 роках було зроблено кілька, але до недавнього часу залишилася тільки єгипетська жриця.

Пропажу скульптури помітили люди, які прийшли на екскурсію.

— Як же хочеться, щоб наші служби не завжди діяли за інструкцією, а іноді включали мізки, емоції і почуття прекрасного. З засохлого дерева хтось зробив арт-об’єкт. Цікаву дерев’яну скульптуру, біля якої фоткались городяни і туристи. А хтось знає навіть отримував фінансове благословення від цієї жриці, — розповіла киянка Олеся Остафієва.


Чому прибрали


У «Киевзеленбуде» пояснили причину демонтажу.

— Старе дерево у вигляді скульптури на Золотоворітській вилучили співробітники комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Шевченківського району. Стовбур дерева був гнилим біля основи і вже почав хитатися. Ми розуміємо обурення любителів екскурсій і міських легенд. Але якщо ця міська пам’ятка впаде на голови перехожих, то хто тоді буде нести відповідальність? — заявили в «Киевзеленбуде».

Комунальники відзначили, що навесні на цьому місці висадять нові дерева.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Дивом врятувалася: у Києві чоловік намагався зґвалтувати жінку прямо на надземному переході

Вхід вільний: в які столичні музеї можна безкоштовно сходити в лютому

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде