Рубрики
Транспорт и инфраструктура

Зелені зони, трамваї і річка Либідь: міські дизайнери показали проект Вокзальній площі

Команда міських дизайнерів "Агенти змін" презентувала свій проект реконструкції Вокзальної площі. показали вони його на своєму сайті.

У проекті активісти повернули на Вокзальну площу трамвай і виділили смуги для громадського транспорту. Крім цього, проект передбачає обмеження руху приватних автомобілів — площа віддали для безпечного і зручного руху пішоходів. Уздовж вулиці Вокзальній додали велодоріжки, які закінчуються велопарковками.

фото

Фото "Агенти змін"

Для вирішення проблем з водовідведенням передбачені зелені зони. Крім того, в проекті є пропозиції з розвитку русла річки Либідь і кварталів навколо.

фото

Фото "Агенти змін"

фото

Фото "Агенти змін"

Вулицю Старовокзальну і трамвайний маршрут пропонується продовжити уздовж залізничних колій і об'єднати їх з виїздом на вулицю Льва Толстого. А нові квартали навколо Вокзальній площі пропонують наповнити мультифункціональної забудовою.

фото

Фото "Агенти змін"

Як раніше писав Vgorode , в "Укрзалізниці" киянам представили проект реконструкції Центрального і Південного залізничних вокзалів. Тут планують вирішити проблеми хаотичної парковки і стихійної торгівлі. Детальніше про план реконструкції ви можете почитати тут .

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Погіршує в футбол: на Березняках відкрили нове поле

Пильнуй за улюбленцем онлайн: у Києві з'явився готель для котів

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде