Рубрики
События

В Україні стартувала реєстрація на ЗНО 2020: правила і терміни подачі документів

3 лютого в Україні стартувала реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, яка триватиме до 24 березня. Комплекти документів учнів для реєстрації на ЗНО керівники навчальних закладів можуть надсилати до 17 березня 2020 року. Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

Щоб зареєструватися, потрібно створити і оформити реєстраційну картку, сформувати пакет документів і передати його в регіональний центр.

Реєстраційну картку необхідно сформувати за допомогою сервісу "Зареєструватися". Одним з перших кроків є вибір категорії. Процедура реєстрації відрізняється для осіб, що здають або не здається державну підсумкову атестацію.

Для тих, хто здає ДПА в формі ЗНО подробиці тут.

Тим, хто не здає атестацію у формі ЗНО можна почитати про процедуру тут.

після відправки документів за допомогою сервісу "Стан обробки документів" можна перевірте, на якому вони етапі обробки. Для цього потрібно ввести номер реєстраційної картки. Реєстраційні документи в регіональних центрах обробляються по мірі надходження. Обробка триває не довше 10 робочих днів з моменту їх надходження.

Підтвердженням факту реєстрації для участі в зовнішньому оцінюванні є Сертифікат. Він буде висланий в індивідуальному конверті разом з реєстраційним повідомленням учасника ЗНО. У разі відмови в реєстрації вишлють виписку з протоколу засідання регламентної комісії, в якому буде вказана причина. Якщо ці причини можна усунути, то необхідно відправити нову реєстраційну картку до 24 березня.

Повідомляє Вгороде