Рубрики
События

Продати собаку і оплатити комуналку: подробиці скандалу з депутатом "Слуги народу" і реакція пенсіонерки

Народний депутат партії "Слуга народу" Євген Брагар запропонував пенсіонерці продати собаку, щоб заплатити за комунальні послуги. Це сталося в прямому ефірі на 112 каналі.

[Embedded content]


Що трапилося


Пенсіонерка з Кіровоградської області зателефонувала в ефір і задала питання, як прожити на пенсію в 2 тисячі гривень, коли доводиться оплачувати дорогу комуналку.

Депутат Брагар погодився, що в таких умовах прожити важко, але потрібно визначити, чи є у пенсіонерки ще яке-небудь майно. Він підкреслив, що особисто зустрічав ситуацію, коли жінка хотіла отримати субсидію, маючи кілька квартир. Тому, на думку Брагар, субсидія повинна формуватися в залежності від фінансового стану людини.

Після цього депутат висунув несподіваний спосіб оплати комуналки.

— Якщо собака у дворі елітної породи, вона може її продати в будь-який момент і спокійно заплатити, — сказав в підсумку Брагар.


Реакція "Нафтогазу"


В "Нафтогазі України" нагадали , Що українці мають право на субсидію, якщо самостійно не можуть оплачувати повну суму за комунальні послуги.

У компанії відзначили, що сім'ї, які витрачають на комуналку більше 15-20% свого сімейного доходу, мають право на державну субсидію.

— У держбюджеті цього року передбачено близько 50 млрд грн живих грошей на часткову оплату платіжок для сімей, яким складно оплачувати повну ціну. Понад 130 млн грн щодня, уявіть собі цю суму. Споживачі, які сумлінно платять за газ, і деякі наші контрагенти з-за кордону подбали, щоб ці гроші у держави були. Ну і ми трохи. Продавати собак, кішок, хом'яків, черепах і інших друзів не треба. Треба звертатися за фінансовою допомогою, на яку ви маєте право за законом, — йдеться в повідомленні.


відповідь пенсіонерки


пенсіонерка відповіла депутату, який запропонував їй продати собаку, щоб заплатити за газ. Вона заявила про своє розчарування політикою Володимира Зеленського.

З'ясувалося, що жінку звати Любов Павлівна Колючий. Раніше вона працювала диспетчером на автовокзалі.

— Нехай він краще свої мізки продасть. Так буде краще, якщо не вміють керувати, — прокоментувала жінка пропозицію депутата.

Жінка також зазначила, що розчарована тим, що голосувала за чинного главу держави на президентських виборах.


вибачення


У партії "Слуга народу" вибачилися за нардепа Євгена Брагар, який запропонував пенсіонерці продати собаку елітної породи, щоб оплатити борги за комунальні послуги. Про це заявила заступник голови фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук в Facebook.

— Від імені керівництва фракції прошу вибачення у всіх, кого могли образити такі слова Євгена Брагар. Ми їх не підтримуємо, це не є і не може бути нашою позицією. Під час ефіру депутат з нашої фракції дозволив собі абсолютно некоректне висловлювання на адресу пенсіонерки, яка дзвонила в студію. Знаю, що Євген вже вибачився за свої слова. Хочу вірити, що він дійсно мав на увазі тільки зловживання в отриманні субсидій та інших соціальних пільг тими, хто матеріально забезпечений, — написала Кравчук.

Також вона заявила, що тим, хто не готовий до прямих ефірів, потрібно займатися законодавчою роботою.

— Сподіваюся, ситуація стане уроком для всіх, хто шукає швидкої популярності, — додала заступник голови "Слуги народу".

Повідомляє Вгороде