Рубрики
События

На Володимирській гірці масово вирубують дерева: хто і навіщо

Жителі Києва поскаржилися, що в парку Володимирська гірка невідомі масово вирубують дерева. Відповідне повідомлення користувачі Facebook залишили під одним з постів на сторінці КМДА.

Відповідь місцевої влади не змусила себе довго чекати. Як виявилося, в парку біля колони Магдебурзького права і правда ведуться роботи по вирубці дерев. Але дерева, які спилюють, мали гнилої ствол зсередини і вони в будь-який момент можуть впасти. Крім того, комунальники обіцяють, що вже навесні на місці зрубаних дерев висадять нові.

— аварійний стан гнилих зсередини дерев важко виявити неозброєним оком, оскільки крони можуть мати цілком здоровий вигляд. Видалення таких дерев необхідно — це питання безпеки. У будь-який момент є ризик, що рослина впаде і травмує людину, — написали в прес-службі.

До речі, приєднуйтесь до групи жителів Дарниці , лісового масиву , Позняков , Борщагівки , Пох , Нивок , Виноградаря , Куренівки, Пріорки , Русанівки , Солом'янки , Подолу , Мінського масиву , Оболоні , татарки , Воскресенки , Теремків , ДВРЗ , Відрадного і Лук'янівки на Facebook, дізнавайтеся новини свого району і діліться своїми.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Тріски летять: в Пирогово масово вирубують ліс через будівництво

Де на цих вихідних в Києві пройдуть продуктові ярмарки. адреси

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде