Рубрики
Досуг и еда

Розімни пальці: 8 ігрових релізи Лютий

Лютого видався таким собі затишшям перед справжньою бурею березневих релізів. Але ми все одно знайшли кілька крутих ігрових новинок, щоб ви і далі могли комфортно розташовуватися в своїх кріслах з джойстиками і пахвами в руках. Саме час почитати, на які розваги підуть ваші кровно-зароблені в цьому місяці.


Zombie Army 4: Dead War


Zombie Army 4: Dead War — це четверта частина з серії Zombie Army від творців серії Sniper Elite. Гравців чекає кооперативний відстріл зомбі-нацистів під час Другої світової на території Італії. У персонажів є не тільки різноманітну зброю, а й уміння, які дозволяють перетворити знищення живих мерців в спорт.

[Embedded content]

Платформа: PC, PS4, XBOX One

Дата виходу 4 лютого

Почім: 709 гривень


The Blind Prophet


The Blind Prophet — це пригодницький point'n'click квест, в якому ви повинні допомогти святому Бартоломею очистити місто Ротборк від полчищ демонів. Нечисть давно вже править в цьому місці і розбестила його.

[Embedded content]

Платформа: PC, PS4, XBOX One, Nintendo Switch

Дата виходу 5 лютого

Почім: в день релізу


Stoneshard


Stoneshard — це покрокова RPG. Вона запропонує іншу точку зору на класичний геймплей roguelike-ігор. Гравцям доведеться взяти на себе роль найманця, який живе в колись процвітаючій країні, розореній війною і розрухою. Гравці повинні зібрати караван з компаньйонів, і відправитися в тривалу подорож. Його мета — щось, що головному герою пообіцяв загадковий незнайомець.

[Embedded content]

Платформа: PC, PS4, XBOX One, Nintendo Switch

Дата виходу 6 лютого

Почім: в день релізу


WORLD OF HORROR


WORLD OF HORROR — це чорно-білий піксельний хоррор. Події гри розгорнуться в невеликому японському містечку. Вам потрібно допомогти його жителям дати відсіч Давнім Богам, які прокинулися і тепер намагаються захопити весь світ, зануривши його в пучину хаосу і божевілля.

[Embedded content]

Платформа: PC, PS4, Nintendo Switch

Дата виходу: 20, лютого

Почім: в день релізу


Gods & Monsters


Gods & Monsters — пригодницька рольова гра від Ubisoft. Її творці надихалися культової Breath of the Wild і грецькою міфологією. Гравці виступлять в ролі персонажа на ім'я Фенікс. Йому належить допомогти богам стародавнього світу звільнитися від якогось прокляття. Для цього потрібно пройти по різним землям (включаючи загробний світ), розгадуючи загадки, борючись з монстрами і стаючи сильніше з кожним поваленим ворогом і виконаним завданням.

[Embedded content]

Платформа: PC, PS4, XBOX One, Nintendo Switch

Дата виходу: 25 февраля

Почім: 1379 гривень


One Punch Man: The Hero Nobody Knows


Військові за однойменною знаменитої манги. В One Punch Man гравців чекає безліч знайомих персонажів. "Коронний прийом" Сайтама, що полягає в перемозі одним ударом, перетворили в таке фаталити. Якщо матч не закінчується досить швидко силами самих гравців, то його закінчує невдалий лисий герой.

[Embedded content]

Платформа: PC, PS4, XBOX One, Nintendo Switch

Дата виходу: 28 лютого

Почім: 799 гривень


7 Bones and 7 Stones — The Ritual


7 Bones and 7 Stones — The Ritual — це асиметричний рольова гра в яку краще грати в кооперативі. Події тут розгортаються в незвичайному фентезійному світі. У грі одному з гравців належить грати роль монстра, решта ж візьмуть на себе роль жителів села. Мирним жителям необхідно знайти кілька Ритуальних каменів в лісі, щоб раз і назавжди запечатати зло — а монстру ж, зрозуміло, має бути на них полювати, перетворюючи повалених людей в таких же монстрів.

[Embedded content]

Платформа: PC

Дата виходу: у лютому

Почім: ближче до релізу


Genesis Alpha One


Genesis Alpha One — це науково-фантастичний проект на движку Unreal Engine 4, виконаний в дикому змішуванні жанрів. Тут і Roguelike і FPS і будівництво бази, навіть елементи виживання є. Гравцям в ролі капітана космічного корабля Genesis належить відправитися на пошуки нового будинку для людства.

У геймерів буде можливість створювати космічні кораблі своїми руками, а також особисто займатися їх захистом від інопланетного вторгнення. Для цього у них буде їсти широкий вибір зброї, а також безліч модулів для корабля, кожен з яких відповідає за щось своє. Комбінуючи ці модулі і своєчасно реагуючи на нападу прибульців гравці повинні дістатися так далеко, як тільки вони можуть.

[Embedded content]

Платформа: PC, PS4, XBOX One

Дата виходу: у лютому

Почім: ближче до релізу

Повідомляє Вгороде