Рубрики
События

Спалах коронавируса в Китаї: що говорять евакуйовані з країни українці

У четвер, 30 січня, літак авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" виконала рейс з китайського міста Саньї. Борт доставив в аеропорт "Бориспіль" евакуйованих через спалах коронавируса українців, які розповіли, яка насправді зараз обстановка в Китаї.

На подив, більшість опитаних зазначили, що в країні особливої паніки немає. Про епідемію нагадує хіба що порожнеча в магазинах і аптеках — китайці підготувалися до погіршення ситуації, і маски у всіх перехожих.

Однак були й ті, кому ситуація в країні здалася лякає. Деякі пасажири повідомили, що їхали в Китай на відпочинок і так і не змогли відвідати жодної екскурсії, оскільки багато публічних місця були просто закриті. Крім того, вони обурювалися відсутності медичних масок в аптеках, додаючи, що їх доводилося шукати по всьому місту.

Також українці відзначили не дуже якісний контроль в самому аеропорту.

— А зараз був контроль дуже поганий, тому що зайшов оператор — він був без маски і лікар який нас перевіряв був без маски. Я не думаю, що це правильно, — поскаржився один з пасажирів борту з Китаю.

[Embedded content]

[Embedded content]

Як раніше писав Vgorode , авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" виконає два рейси з міста Саньї для евакуації українців з-за коронавируса. Рейси заплановані на 30 січня і 3 лютого.

У МАУ також додали, що останній літак до Китаю вилетить 3 лютого. Після цього рейси НЕ будуть здійснюватися ні в одну зі сторін.

З 26 січня, в аеропорту "Бориспіль" почали перевіряти температуру прибулих пасажирів. Фахівців санітарно-карантинного підрозділу вже підготували і оснастили спеціальними інфрачервоними термометрами.

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде