Рубрики
События

В'язням "Аушвіца" дадуть матдопомогу: скільки отримають постраждалі від нацистів

З нагоди 75-річчя з дня визволення концентраційного табору "Аушвіц", влада Києва виплатять матеріальну допомогу постраждалим від нацистських переслідувань. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

— Вижити в концентраційному таборі "Аушвіц" вдалося небагатьом. Жахливі події Голокосту повинні стати для нашого і наступних поколінь уроком людяності і толерантності. Жертва мучеників повинна вберегти людство від повторення таких трагедій, а очевидці подій повинні постійно нагадувати, до якої трагедії може призвести диктатура, — зазначила заступник голови КМДА Марина Хонда.

Згідно з розпорядженням, окремі категорії населення отримають одноразову адресну матеріальну допомогу в розмірі 10 тисяч гривень. Гроші надійдуть на відповідні рахунки в банках і на "Картки киянина".

До речі, приєднуйтесь до групи жителів Дарниці , лісового масиву , Позняков , Борщагівки , Пох , Нивок , Виноградаря , Куренівки, Пріорки , Русанівки , Солом'янки , Подолу , Мінського масиву , Оболоні , татарки , Воскресенки , Теремків , ДВРЗ , Відрадного і Лук'янівки на Facebook, дізнавайтеся новини свого району і діліться своїми.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Приїхали: У Києві поліцейський Prius влетів в Renault

Через зауваження: в Києві п'яні підлітки побили кастетом охоронця ТРЦ

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде