Рубрики
События

Скандал в автобусі "Луцьк-Київ": нардеп Брагар підтримав сторону водія

Народний депутат від фракції "Слуга Народу" Євген Брагар намір подати заяву в поліцію через скандал навколо російськомовного серіалу в міжміському автобусі. він висловив свою точку зору і став на сторону водія.

Брагар заявив, що в Україні не існує законодавства з приводу трансляції кінофільмів під час автобусних рейсів.

— Демократичне вирішення водія почути думку більшості пасажирів призвело до того, що згадані дами самостійно покинули автобус. Вони зробили це у відповідь на відмову як водія, так і більшості присутніх в автобусі змінити демонстрацію серіалу, — зазначив нардеп.

За його словами, це доводить існування в нашій країні неприйняття позиції інших людей і культурної нетерпимості. Брагар турбує ситуація, в якій опинився водій, і має намір припинити тиск з боку громадськості та його роботодавця.

З приводу поведінки волонтерів Євген теж висловився. Він підтримує ідею відстоювання прав на спілкування державною мовою, але не схвалює деякі методи.

— Заклик типу: "Російська мова не повинен звучати в Україні" — неприйнятний, дискримінує і такими, що порушують закон, а саме статтю 161 ККУ. Закон — один для всіх, незалежно від того, патріот ти або ватник, — пише нардеп.

Ще він зазначив, що дівчата звернулися до водієві не на зупинці, а в дорозі, що відволікало його від дороги і загрожувало безпеці всіх пасажирів.

Як раніше писав Vgorode , в міжміському рейсовому автобусі компанії "Busfor" розгорівся скандал через російську мови. Пізніше до інциденту підключилися небайдужі активісти .

Компанія Winew / Bus Trans вибачилася за скандальний випадок і звільнили водія. Також переревозчікі повідомили, що повернули кошти за невикористану поїздку в повному обсязі, а водій в телефонному режимі приніс свої вибачення.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Будь в курсі: під Києвом побудують нові транспортні розв'язки

Красивий і відремонтований: на Деміївці відкрився дитсадок

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде