Рубрики
События

Не жди даремно: AliExpress скасовує доставку посилок з-за коронавируса

Популярна китайська платформа AliExpress масово скасовує відправку посилок з-за коронавируса. Про це пишуть "Вести".

Кияни почали отримувати повідомлення, що продавці не відправлять замовлення. У додатку сервісу всім приходить, що через епідемію вірусу товар не доставлять. Покупців просять скасувати замовлення. Гроші при цьому обіцяють повернути незабаром.

Як раніше писав Vgorode , хвороба поставила на вуха Всесвітню організацію охорони здоров'я, через неї вже закрили на карантин багатотисячні провінцію Ухань в Китаї, а вакцини від 2019 nCOV найближчим часом не передбачається. Що таке коронавірус читайте тут .

Пацієнтів з підозрами на китайський коронавірус будуть направляти в Олександрівську лікарню в Києві. Для його виявлення епідеміологи будуть оцінювати стан здоров'я пасажирів на бортах літаків, приземляються в київських аеропортах.

З 26 січня, в аеропорту "Бориспіль" почали перевіряти температуру прибулих пасажирів. Фахівців санітарно-карантинного підрозділу вже підготували і оснастили спеціальними інфрачервоними термометрами.

Також, владі 15-мільйонного міста Тяньцзінь на півночі Китаю оголосили про введення воєнного стану через смертельний коронавируса.

Ми з'ясували, чи дійсно в Києві зареєстрували випадок зараження китайським коронавірусів.

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде